Gaziantep Kahvaltı Mekânları- Gaziantep’te Bulunan En İyi 23 Kahvaltı Mekânı

Gaziantep Kahvaltı Mekânları, Gaziantep Kahvaltı, Gaziantep, Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer almaktadır. Gaziantep’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Gaziantep ilinde bulunan birçok kahvaltı mekanı vardır. Ülkemizin gastronomi şehri olan Gaziantep’in gelişmiş, birbirinden lezzetli, adını ve tadını sınırları dışına duyuran birçok yöresel ürünü bulunmaktadır. bunlar arasında özellikle sabahları tüketilen farklı gelen lezzetler arasında katmer, ciğer, beyran çorbası gibi ürünler vardır. Alışılagelmişin dışında mutlaka deneyimlenmesi gereken lezzetlerdir. Bölgede doğa ile içe içe, temiz, nezih çeşitli köy kahvaltıları, serpme kahvaltı çeşitleri sunulmaktadır. Organik, doğal köy ürünleri, sıcacık mis kokulu ve lezzette ekmekler, hepsi ayrı bir lezzete sahiptir. Bir öğrenci şehri olan Gaziantep’te kahvaltı yapabileceğiniz, ilgi gören birçok mekan vardır. Hareketli bir şehir olan Gaziantep’e geldiğinizde kahvaltı yapmak istiyor iseniz listemizde sizler için beğenilen mekanlar yer almaktadır. Gaziantep’te farklı birçok kahvaltı mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi kahvaltı mekânlarını derledik. Farklı kahvaltı mekânları aşağıda listelenmiştir.

Gaziantep’te Bulunan En İyi 23 Kahvaltı Mekânı

1. Zeugma Park Cafe Restaurant

Zeugma Park Cafe Restaurant

Gaziantep’te bulunan hem kahvaltıların hem Türk mutfağından birçok lezzetin hazırlandığı ve sunulduğu Zeugma Park Cafe Restaurant, Gaziantep Üniversitesi yakınında hizmete açılan bir işletmedir. İlin kahvaltı için tercih edilen adreslerinden biridir. Şirin, ferah, yeşilin ve temiz havanın olduğu, otantik bir mekandır. Hem ortamın dekorasyon, kalite ve rahatlığı hem de taze, doğal, lezzetli ürünleri ile beğeni almaktadır. Serpme kahvaltısı, klasik kahvaltılıkları ve kahvaltı tabakları pratik atıştırmalıklar, günün diğer öğünlerinde hamburger, makarna, ızgara, pide gibi zengin seçenekler bulunmaktadır. Ailelerin, çocukların, arkadaş gruplarının her kesimden ziyaretçinin rahatlıkla tercih edebileceği bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Üniversite Bulvarı Binevler Mahallesi No:240 Özdemirbey Parkı İçi Diş Hekimliği Fakültesi Karşısı, 27070 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 361 06 16

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/zeugmaparkcaferestaurant/

2. BÜDEYRİ HANI ‘BÜDEYRİ ALA CAFE’

BÜDEYRİ HANI 'BÜDEYRİ ALA CAFE'

Gaziantep-Şahinbey ilçesinde bulunan Büdeyri Hanı, 19 yüzyılın sonlarında 1890 yılında yapılan Kürkçü Hanı ile aynı yıllarda yapıldığı tahmin edilmektedir. Bunun nedeni de hanın plan ve süslemelerinin, yapısının benzerliğidir. BÜDEYRİ HANI ‘BÜDEYRİ ALA CAFE’ kahvaltı için, çay ve kahve keyfi yapmak, sohbet etmek isteyenler için uygun bir mekandır. Serpme kahvaltısı, enfes bir lezzete, tazeliğe, doğallığa, yöresel tatlara sahiptir. Mekanın ortamı ve dekorasyonu da en dikkat çeken etkenlerdedir. Eğer tarihi bir hava içerisinde, eski tarz koltuk minderleri ve desenlere sahip kılıfları ile hazırlanan oturma alanları masaları dikkat çekmektedir. Kahvaltının lezzetini ve keyfini de arttırmaktadır. Tamamen eski tarzı ve otantik havayı yansıtır. Akşamları mekanda canlı müzik de yapılmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Şekeroğlu, Gümrük Cd. No:32, 27400 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0533 199 30 27

Sosyal Medya Sayfası: https://www.facebook.com/budeyrialacafe/

3. Kahvaltım Şarküteri

Kahvaltım Şarküteri

Gaziantep mutfak kültürünün geliş olduğu, kendisine has birçok ürünün de olduğu ülkemizin sevilen illerinden biri olarak günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısının enfes bir şekilde hazırlandığı mekanlarından biri olan Kahvaltım Şarküteri mekanında enfes kahvaltılar sunmaktadır. Burada hem gözlerinizin hem de karnınızın doyacağı enfes kahvaltı sofraları hazırlanmaktadır. Geleneksel köy kahvaltısı tadında taze, doğal, çeşit çeşit peynir, zeytin, reçel, hamur işi ve sıcak ürünlerle zengin bir kahvaltı sunulur. Servisler ve sunumlar ilgili, güler yüzlü bir şekilde sağlanmaktadır. Sabah erken saatlerde yenen şehrin en bilinen lezzeti katmeri de sabah kahvaltısının incisidir. Mutlaka deneyimlemelisiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent, Kürşat Tüzmen Blv. No:41, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0850 304 7727

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/kahvaltimsarkuteri/

4. Orkide Pastanesi

Orkide Pastanesi

Hem bir pastane hem bir kahvaltı restoranı olan Orkide Pastanesi, ilin sevilen kahvaltı mekanlarından biridir. Burada sizi etkileyen en önemli şeylerden biri bakır tabaklarda hazırlanan kahvaltılardır. Hem görselliği, hem lezzetleri, hem taze ve doğal zengin menüsü aklınızı başınızdan almaktadır. Gaziantep’te tarihini ve kültürünü yansıtan, mutfak kültürünü en iyi şekilde yansıtan işletmelerden biridir. Özgün sunumları, temiz, ferah, nezih ortamı, ilgili servisleri, taze taze hazırlanan pasta, poğaça ve birçok ürünü ziyaretçilerini beklemektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi, Adnan İnanıcı Cd. No:8, 27200 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: (0342) 215 15 00

5. Yeşilçam Kahve Evi, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

Yeşilçam Kahve Evi

Gaziantep’te kahvaltı için tercih edebileceğiniz mekanlardan biri olan Yeşilçam Kahve Evi, serpme kahvaltı, klasik ve pratik kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri servisi de sunulan işletmelerdendir. Burada enfes taze ve doğal ürünlerle, doyurucu, çeşit çeşit ürünle hazırlanan kahvaltılar yapabilirsiniz. Rengarenk, şirin, temiz bir dekorasyonu vardır. Mekanda nargile servisi de bulunmaktadır. Akşamları özellikle gençler tarafından da yoğun ilgi görmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Atatürk Mahallesi, Adnan İnanıcı Cd. no:46/a, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: (0342) 341 11 99

6. Hayad Restoran Gaziantep

Hayad Restoran Gaziantep

Kahvaltı ve yemek için tercih edebileceğiniz, ziyaretçilerin tüm gün enfes sofralar hazırlayan Hayad Restoran, samimi, temiz, ferah bir mekandır. Burada serpme kahvaltı, sandviç, pizza, hamburger ve çeşit çeşit yemek bol seçenek ile menülerinde yer almaktadır. Mekan iç tasarımında kullanılan çiçekler ve yeşil dekorasyonlarla ferah, temiz, rahat edebileceğiniz bir ortam sunulmak istenmiştir. Kalabalık davetler gruplar da tercih etmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gazi Mahallesi,24012 Nolu Cad.Kavaklık Parkı Girişi No: 4, D:1, 27060 Şehitkamil- Gaziantep

Telefon: (0342) 241 27 00

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/hayadgaziantep/

7. Akşam Simit, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

Akşam Simit

Ülkemizin bir gastronomi şehri olan Gaziantep’te sabahları enfes kahvaltılar yapabileceğiniz mekanlardan biri olan Akşam Simit, ziyaretçileri tarafından çoğunlukla beğenilen işletmelerden biridir. Şehirde birçok şubesi de bulunan mekan hem lezzetli ürünleri ile hem uygun ortalama fiyatları ile ziyaretçilerini memnun etmektedir. Çeşit çeşit zengin bir içeriği bulunan kahvaltılıkların yanında mutlaka deneyimlemeniz gereken bölgenin meşhur lezzeti katmeri de deneyimleyebileceğiniz enfes bir üründür. Bu katmer buraya gelip te gitmeden önce deneyimlemeniz gereken ilk lezzettir ve Gaziantep’te sabah erken saatlerde yapılan bir üründür. Servisleri hızlı ilgili bir şekilde sağlanmakta, ortam samimi, sıcak, temizdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent, sakıcı plaza, Adnan İnanıcı Cd. No:13/L, 27470 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0850 307 1957

8. Le Terrasse Cafe

Le Terrasse Cafe

Gaziantep öğrenci kitlesinin yoğun olduğu şehirlerden biridir. Le Terrasse Cafe de Gaziantep Üniversitesi karşısında hizmet veren temiz, şık, nezih, ferah bir ortamı bulunan sabah kahvaltılarının ve günün diğer öğünlerinin de tercih edildiği adreslerinden biridir. Burada serpme kahvaltı, klasik kahvaltılar, atıştırmalıklar, pratik kahvaltılar ve yemekler sunulmaktadır. Öğrencilerin de yoğun ilgisini görmektedir. Akşam yemekleri için de güzel sunumlar, yemekler, hamburger, pizza, makarna tatlılar sunulmaktadır. Çalışanları ilgili, yoğunluğun olduğu saatlerde de yeterli bir şekilde servis vermeye çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeditepe, Gaziantep TR, 216. Cd. No:21, 27470 Şahinbey

Telefon: 0542 234 10 26

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/leterrassecafe/

9. Metanet lokantası

Metanet lokantası

Ülkemizin gastronomi şehri olan Gaziantep mutfaklarında farklı bir yemek kültürü vardır. Sabahları kahvaltı için tercih edilen ilginç bir lezzet olan beyran çorbasıdır. Metanet lokantası, sabah güne çorba ile başlamak isteyenlerin tercih ettiği, tadı damaklarda kalacak doyurucu ve şifa deposu beyran çorbasını içebileceği mekanlardandır. Şehrin en iyi beyran çorbasını burada deneyimleyebilirsiniz. Sadece beyran da değil günün diğer saatlerinde yöresel birçok lezzeti, kebap ve ızgara çeşitlerini de sunmaktadır. Yıllardır hizmet veren mekan hem lezzetli ürünleri hem ilgili çalışanları hem de temiz ortamı ile beğeni alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Tabakhane, Kozluca Mah, Caddesi No:11, 27400 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 231 46 66

10. Ekin Pastanesi

Ekin Pastanesi

Gaziantep’in sabah vazgeçilmezi olan meşhur lezzeti katmeri ve enfes kahvaltıları olan Ekin Pastanesi, tercih edilen ve beğenilen kahvaltı mekanlarından biridir. Pastane peynir, zeytin, reçel, börek ve diğer birçok lezzeti ile zengin, doyurucu, lezzetli bir kahvaltı sunar. Katmeri de damaklarda tadı kalacak bir lezzete sahiptir. Temizliğe önem verilen, ferah, otantik bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Emek, Ali Nadi Ünler Blv. No:76, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: (0342) 322 30 06

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/ekinpastanesi/

11. Tostçu Erol, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

Tostçu Erol

Tost 7’den 70’e herkesin sevdiği, farklı birçok çeşidinin olduğu pratik ve doyurucu kahvaltıların ilk ürünlerinden biridir. Gaziantep’te bu doyurucu ve pratik, hızlı hazırlanan lezzeti deneyimleyebileceğiniz mekanlardan biri Tostçu Erol mekanıdır. Farklı ve lezzetli tost çeşitleri ile uzun yıllardır hizmet vermektedir. Zamanınız kısıtlı ise, pratik bir kahvaltı yapmak istiyorsanız ya da tost benim için en lezzetli kahvaltı diyorsanız farklı çeşitlerini deneyimleyebilir, mekanı ziyaret edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Karagöz, Torun Sk. 9/A, 27400 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0850 840 0227

12. Tostçu Kadir, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

Tostçu Kadir

Gaziantep pratik lezzetlerinden sabah kahvaltısında lezzetli tostların yapıldığı diğer bir mekan ise Tostçu Kadir’dir. 1990 yılından tostları ve kadayıfı ile lezzetini ve adını duyuran, uzun yıllardır varlığı devam ettiren Tostçu Kadir, sabah 05:30 ile öğlen 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 13:00’dan sonra mekan kapanır ve herhangi bir ürün kalmaz, tükenir. Günlük olarak taze, doğal ürünlerle ürünleri yapılmaktadır. Müşterilerine de yıllardır beğenilen şekilde hizmet vermeye çalışmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi, 60003. Cd. No:28, 27110 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: (0342) 235 63 84

13. BulgurPark, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

BulgurPark

Gaziantep’te adı ve yaptığı ürünlerle damgasını vuran BulgurPark, adını bulgur ile hazırladığı çeşit çeşit ürünleri ile adını duyurmuş mekanlardır. Hem bulgur ile yaptığı zengin menüsü hem de serpme kahvaltısı ile dikkat çekmektedir. Sunulan serpme kahvaltısı zengin bir içeriğe, organik, doğal ve taze ürünlere, lezzetli tatlara sahiptir. Sıcak, samimi bir aile işletmesidir. Temiz, nezih, ferah bir ortamı da vardır. Sevilen bulgur ürünleri arasında da bulgur kahvesi, kahvaltılık bulgur gevreği, bulgur cipsi, bulgur tatlısı, hazır çiğköfte ve domatesli bulgur pilavı gibi çeşitler vardır.

İletişim Bilgileri

Adres: 23 Nisan, 82013. Sk. No:2, 27070 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 360 93 93

14. MUTLU KAFE, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

MUTLU KAFE

Gaziantep kahvaltı mekanları arasında yer alan MUTLU KAFE, açık ve kapalı oturma alnı bulunan, ferah, temiz havada, sakin, dinlendirici ve doyurucu kahvaltılar için tercih edebileceğiniz adreslerden biridir. Mekanın ortamı şehrin bunaltıcı ve bilindik kapalı alanlarından uzaklaşmak, temiz havada rahat, doyurucu bir kahvaltı yapmak isteyenler için ideal bir mekandır. Sadece sabah kahvaltıları için de değil öğle ve akşam yemeklerinde de tercih edilebilir. Temiz, ferah ortamı ilgili çalışanları, lezzetli, taze ürünleri ile de ziyaretçilerini mutlu eder.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarıgüllük, 27060 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon:  0530 903 35 00

Sosyal Medya Sayfası: https://tr-tr.facebook.com/KafeMutlu/

15. Kahve Tiryakisi Gaziantep

Kahve Tiryakisi Gaziantep

Gaziantep- Şahinbey ilçesinde bulunan Kahve Tiryakisi, hoş sohbetlerin, kahve keyfi yapmak isteyenlerin, enfes lezzete sahip doyurucu kahvaltı sofralarının ilk adreslerinden biridir. Öğrencinin yoğun olduğu bir yerde yer almaktadır. Gençlerin ve halkın beğenerek tercih ettiği bir mekandır. Peynir, zeytin, reçel çeşitleri, omletleri, sahanda sucuk ve yumurtası, kızartması, böreği, poğaça ve ekmekleri, daha birçok lezzet zengin bir menü ile sunuluyor. Gün boyu doyurucu ve lezzetli ürünlerle hazırlanan yemekleri de çeşitliliğe sahiptir. Nezih, temiz, ferah, otantik, güzel bir dekorasyona sahiptir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeditepe, 85203 Nolu Sk 41/A, 27470 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 360 77 67

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/kahve_tiryakisi_gaziantep/

16. FERNANDO GUARDI

FERNANDO GUARDI

Gaziantep-Şehitkamil de yer alan FERNANDO GUARDI, klasik kahvaltı tabağı ya da serpme kahvaltı ile güzel doyurucu ve lezzetli bir kahvaltı servisi bulunan mekanlardır. Ferah, nezih, temiz bir ortamı, ilgili, güler yüzlü çalışanları ve servisleri vardır. Günün diğer öğünlerinde de servisi bulunmaktadır ve hoş sohbetler ile kahve gibi içecekler için de tercih edilir. Kahvaltılıklarının çeşidi fazla ve yeterlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: BATIKENT MH. 24 NOLU CD. NO:21/11M KÜLTE APT., ALTI ANNELER PARKI YANI, 27090 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0531 950 48 79

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/fernandoguardi/

17. KAHVE DEPOSU, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

KAHVE DEPOSU

Gaziantep Üniversitesi çevresinde yer alan, hem halkın hem de yoğun öğrenci kitlesinin ilgilisini ve beğenisini alan KAHVE DEPOSU, beğenilen günün her saatinde hizmet sunan kafeteryalardandır. Sabahları enfes kahvaltılarla güne başlayan mekan, doyurucu, taze, doğal ve lezzetli bir sofra sunmaktadır. İster serpme kahvaltı ister klasik kahvaltıları, isterseniz pratik kahvaltılıklar ile güzel bir kahvaltı deneyimi yaşayabilirsiniz. Mekan canlı müzik, nargile keyfi gibi aktiviteler de sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeditepe, No:331, Üniversite Blv., 27470 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: 0541 645 00 72

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/kahvedeposuu_27/

18. Boğazköy Restaurant

Boğazköy Restaurant

Sabah kahvaltısından öğle ve akşam yemeklerine günün her saatinde servisi bulunan, enfes doyurucu lezzetlerin hazırlandığı restoranlardan biri olan Boğazköy Restaurant, kahvaltının da en iyi adreslerinden biridir. Serpme kahvaltısı yöresel ürünlerle zenginleştirilmiş çeşidin bol olduğu doyurucu, taze ürünlerle hazırlanmaktadır. Ayrıca yemekleri Türk ve dünya mutfağından da birçok lezzete sahiptir. Her damak zevkine uygun bir lezzet vardır. Çalışanları ilgili, güler yüzlü, servisleri yeterli bir şekilde, ürünleri de lezzetli, ortam ve dekorasyonu da nezih, ferah, temiz, rahat edebileceğiniz sıcak bir ortamdır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yeditepe, 85203 Nolu Sk No:22, 27470 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 361 04 14

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/bogazkoygaziantep/

19. Ağaçaltı Cafe Restaurant

Ağaçaltı Cafe Restaurant

Gaziantep’te ister kapalı alanında isterseniz açık havada yeşil çimlerin ve ağaçların arasında ferah, temiz havanın etkisi ile kahvaltı keyfi yapmak isteyenler için beğenilen adreslerden biri de Ağaçaltı Cafe Restaurant mekanıdır. Burada hem kahvaltı hem de akşam yemekleri tercihi yapabilirsiniz. Meknaın ortamı aradığınız huzur, sakinlik, doğal ortam, ferahlığı yansıtmaktadır. Aslında şu yorucu çalışma hayatında ve binalarda geçen zamanlarımızda aradığımız kriterlerin başında da bu doğal alan gelmektedir. Bu yönden de mekan hem ortamı ve dekorasyonu ile hem de yöresel ve çeşitli birçok taze, lezzetli kahvaltılıkları ile deneyimleyebileceğiniz bir mekan olmaktadır. Sabah 08:00 ile 00:00 saatleri arasında geç saatlere kadar servis sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: 15 Temmuz Mahallesi, 148060. Cadde No:7, 27560 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: 0535 921 27 77

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/agacalticaferestaurant/?utm_source=ig_profile_share&igshid=1punvxrwoi9sc   

20. Katmerci Zekeriya Usta

Katmerci Zekeriya Usta

Gaziantep yöresinin bilinen, adını ve lezzetini sınırları dışına taşıyan sabah kahvaltılarının vazgeçilmezi lezzetlerinden biri olan katmer, en güzel en iyi şekilde Katmerci Zekeriya Usta da hazırlanmaktadır. Öyle ki hem bölge halkı hem de dışarıdan gelen ziyaretçilerin katmer için ilk tercih ettiği mekan burasıdır. Uzun yıllardır hizmet veren lezzeti, kalitesi ile ülkemizde farklı illerde de şubeleri açılan meşhur bir mekandır. Mekana gittiğiniz de abartılacak lüks bir ortam yoktur. Ancak mekan kendisini lezzeti ile ortaya çıkartmıştır. Ön planda lezzeti ve memnuniyet vardır. Katmer sabah erken saatlerde kapıl kapış bitirilen bir lezzettir. Burada neredeyse gün boyu bu lezzeti sıcacık şekilde taş fırınlarında pişirilip sunmaktadır. Gaziantep’e gelip de Katmerci Zekeriya Usta’ya uğramadan bu lezzeti deneyimlemeden dönmeyin. Çünkü sizlere hem farklı bir kahvaltı deneyimi sunar hem de tadı damaklarda kalacak bir lezzet deneyimi sunar.

İletişim Bilgileri

Adres: Çukur Mahallesi Bay Hilmi Geçidi No:16/C-D, 27010 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 230 09 71

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/katmercizekeriyaustaa/

21. Ciğerci Mustafa, Gaziantep Kahvaltı Mekânları

Ciğerci Mustafa

Bir gastronomi şehri olan Gaziantep ilinde sabah kahvaltısında başka farklı ne yener derseniz bu kez cevabımız ciğer olur. Ciğerci Mustafa, sabah 07:00 ziyaretçilerini ağırlamaya başlayan, güne ciğer yemek ile başlamak isteyenlerin tercih ettiği restoranlardan biridir. Gaziantep de sabah kahvaltısında tercih edilen beyran çorbası, katmer ve ciğer kültürel bir değerdir. İlk başta çoğunluk için ciğer ağır gelir, sabah saatinde tercih edilemeyecek bir lezzet olarak görünse de bu lezzeti tadan ve sevenler için sabah kahvaltısı için de tercih edilebilir. Sadece ciğer değil kebap, ızgara yöresel birçok yemek gün boyu servis edilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler, Atatürk Blv. No:137, 27400 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 230 12 30

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/cigercimustafa.tr/?hl=en

22. Köşk Ciğer Salonu

Köşk Ciğer Salonu

Gaziantep-Şehitkamil de yer alan Köşk Ciğer Salonu, sabah kahvaltılarında önemli bir yere sahip olan ciğerin hazırlandığı mekanlardan biridir. Burada beğenilen enfes ciğerler sabahın ilk ışıkları ile birlikte pişirilmeye başlar. Gaziantep halkı için artık sabah kahvaltısının vazgeçilmez, sürekli tercih edilen bir lezzeti iken dışarıdan gelen ziyaretçiler için farklı, ilginç bir lezzet olarak gelmektedir. Farklı bir kahvaltı deneyimi yaşamak, ciğerin yumuşacık, enfes lezzetini tatmak için tercih edebileceğiniz mekanlardan biridir. Temiz, ilgili, sunumları bakır tabakları geleneksel tarzda olan güzel bir mekandır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yaprak, No:, Abdullah Kepkep Sk. No:26, 27080 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: (0342) 232 02 15

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/gazikoskkebap/

23. Düşler Bahçesi Sarıgüllük

Düşler Bahçesi Sarıgüllük

Kahvaltı mekanları arasında listemizdeki yer alan son mekan da Düşler Bahçesi Sarıgüllük, mekanıdır. Öncelikle mekanın ortamı adı gibi düşlerdeki güzellikte, ferah, temiz hava ve yeşil doğanın olduğu bir bahçesi olan, sakin, keyifli bir gün geçirebileceğiniz mekandır. Hem kalitesinden hem lezzetinden ödün vermeyen, rahat, ferah ortamıyla ziyaretçilerin beğenisi alan restoran, sabah kahvaltılarının en iyi adreslerinden biridir. Çeşit çeşit taze, doğal, organik ve yöresel ürünlerle zengin bir içeriği bulunan kahvaltı sofrası, damaklarda tat bırakmakta, doyurucu bir deneyim sunmaktadır. Günün diğer öğünlerinde de yöresel ve Türk mutfağından birçok yemek menüsünde yer almaktadır. Temiz hava hem iştahınızı açar hem dinlendirici, sakin, ferah bir ortam sunar. Düşler Bahçesi Sarıgüllük mekanı da bu deneyimi ziyaretçilerine sunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Gazi, Zübeyde Hanım Blv. No:141, 27060 Şahinbey/Gaziantep

Telefon: (0342) 335 36 37

Sosyal Medya Sayfası: https://www.instagram.com/duslerbahcesigaziantep/

Eskişehir Kahvaltı Mekânları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*