Kızılcahamam Yemek Yerleri, Kızılcahamam Restoranları

Kızılcahamam Yemek Yerleri, Kızılcahamam Restoranları, Kızılcahamam, İç Anadolu bölgesinde yer alan Ankara’nın bir ilçesidir. Kızılcahamam’a kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizde birçok kişinin akın ettiği, sayısız ziyaretçilerin geldiği, tarihsel bir geçmişe sahip birçok kültürel zenginlik bulunmaktadır. Kızılcahamam’da Ankara’nın lezzetli yemek yerlerini bulabileceğiniz yerlerdendir. Burada gözleme, meşhur lezzetli köfteler ve mantıyı deneyimleyebilirsiniz. Hem yöre halkının hem de çevre illerden gelen sayısız ziyaretçinin ilgisini çeken, yöresel lezzetlerin sunulduğu Kızılcahamam’da farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Kızılcahamam’da ne yenir?

Kızılcahamam’da Bulunan En İyi 7 Yemek Yeri

1.Muratın Yeri, Kızılcahamam Yemek Yerleri

Muratın Yeri

Ankara-Kızılcahamam bölgesinde hizmet veren Muratın Yeri, saç kavurması, bazlaması, lezzetli içinizi ısıtan çorbası ve farklı birçok seçeneği ile ziyaretçilerine ziyaret yaşatan lokantalardan biridir. Mekân temiz, ilgili, çalışanlar güler yüzlü, yemekler doyurucudur. Saç kavurmasını, çorbasını, yemekten sonra çay ikramını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Yanık, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Bulunduğunuz Konumdan Muratın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Yaşar Ustanın Yeri

Yaşar Ustanın Yeri

Ankara-Kızılcahamam’da hizmet veren Yaşar Ustanın Yeri, salaş mekânları tercih edenler için uygun olan bir işletmedir. En lezzetli köftelerin sunulduğu mekânda masaya getirilen salata, ayran, bazlama, çay hepsi ayrı bir lezzete sahiptir. Ortam oldukça samimi, mekân salaş, köfteler lezzetli ve çalışanlar ilgidir.

İletişim

Adres: Yenice, Şht. Mehmet Erdem Cd., 06890 Kızılcahamam/Ankara

Bulunduğunuz Konumdan Yaşar Ustanın Yeri’ne Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Hasan Usta (Yerli Köfte)

Hasan Usta (Yerli Köfte)

Ankara’da Soğuksu Milli Parkı girişinde hizmet veren Hasan Usta, gönül rahatlığı ile herkesin tercih edebileceği, temiz, ferah bir işletmedir. Yemekleri oldukça lezzetli, köfteleri güzel, porsiyonlar doyurucudur. Titiz bir şekilde hijyen kurallarına uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

İletişim

Adres: Yenice, Soğuksu CAD no 45/3, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: 0544 466 31 70

Bulunduğunuz Konumdan Hasan Usta (Yerli Köfte)’ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Altaylar Lokantası, Kızılcahamam Yemek Yerleri

Altaylar Lokantası

Ankara’da yöresel ev yemeklerinin yapıldığı salaş bir mekân olan Altaylar Lokantası, ortalama fiyatlar ile yöresel yemekler sunan lokantalardan biridir. Lüks bir mekân değildir, burayı tercih ederken bunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Öğle saatlerinde yoğunluk olan farklı ev yemekleri birçok lezzeti deneyimleyebileceğiniz salaş bir yerdir.

İletişim

Adres: Yenice, Şht. Mehmet Erdem Cd. No:1, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 736 53 61

Bulunduğunuz Konumdan Altaylar Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Gülsüm Ana Sofrası

Gülsüm Ana Sofrası

Ankara-Kızılcahamam’da bulunan Gülsüm Ana Sofrası, lezzetli çeşitli yemeklerin yapıldığı, et çeşitlerinin iyi şekilde pişirilip sunulduğu, arka bahçesi de bulunan bir işletmedir. Zengin menüsünde pide, kebap, döner, çorba, sulu yemekler gibi seçenekler bulunmaktadır.

İletişim

Adres: Karşıyaka Kazım Karabekir Caddesi Koçak Apt. D:1 17 / A, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 736 20 20

Bulunduğunuz Konumdan Gülsüm Ana Sofrası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Seyr Et Restoran

Seyr Et Restoran

Ankara’da oldukça şık, nezih, ferah bir işletme olan Seyr Et Restoran, açık ve kapalı alanları bulunan ziyaretçilerin beğenisini almış olan restoranlardan biridir. Geniş bahçesi, çocuklar için oyun parkı, doyurucu ve lezzetli yemekleri, açık alanda bulunan masaları ziyaretçilerin rahat edebileceği birçok imkân sunulmaktadır. Restoran sadece ana yemekler için değil, sabah kahvaltısı, çay kahve keyfi gibi istekler için de tercih edilebilmektedir. Ortamı, doğası ziyaretçileri buraya çekmektedir. Çalışanlar ilgili, samimi, işletme temiz ve nezihtir.

İletişim

Adres: Karşıyaka, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: (0312) 324 22 22

Bulunduğunuz Konumdan Seyr Et Restoran’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. HUZUR Lokantası

HUZUR Lokantası

HUZUR Lokantası da Ankara-Kızılcahamam bölgesinde açık ve kapalı alanları bulunan, ferah, rahat, nezih bir mekân sunan, ziyaretçilerine lezzetli birçok yöresel yemek ve farklı lezzetler sunan lokantalardan biridir. Aile solunu da bulunmaktadır. Bu da ziyaretçilerin daha rahat ve keyifli bir yemek geçirmesini sağlıyor. Kelle-paça çorbası, ilik çorbası, mercimek çorbası, kavurması, güveç ve pilavı menüde yer alan en çok tercih edilen lezzetlerden bazılarıdır. İlgili, samimi, hızlı bir hizmet vardır. Sakin, doğal, temiz havanın eşliğinde yemek yiyebileceğiniz bir işletmedir.

İletişim

Adres: BEST PETROL içerisi, Ankara İstanbul d-750 kara yolu 85. Km, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Telefon: 0546 861 47 44

Bulunduğunuz Konumdan HUZUR Lokantası’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Ankara Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*