Özdere Kamp Alanları

Özdere Kamp Alanları. Özdere ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 2 kamp alanı bulunmaktadır.

Özdere, ülkemizin en çok tercih edilen doğa ile iç içe, yeşil doğanın ve denizin bulunduğu İzmir’in ilçesidir. Her yıl yerli yabancı birçok turist Özdere de bulunan deniz, sahil ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için tercih ediyor. Özdere ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Özdere de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Özdere Ücretli Kamp Alanları

1. Kalemlik Orman Kampı

Kalemlik Orman Kampı

İzmir’in deniz kenarı tatil yerlerinden birisi olan, kampçılığın ve sıcak havalarda deniz keyfinin tadına varabileceğiniz yerlerden biri olan Kalemlik Orman Kampı, kolayca ulaşım sağlanabilen alanlardan biridir. Günübirlik geziler ve piknik içinde tercih edilen alanda süre boyunca ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz işletmeler, tuvalet, çeşme, market, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanı özellikle temmuz ve ağustos aylarında yoğun ilgi görmekte ve kalabalık olmaktadır. Bu nedenle sakinlik isteyenlerin bunları göz önünde bulundurması gerekiyor.

Kamp olanakları: Kalemlik Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, aydınlatma, market, büfe, restoran, çadır ve karavan konaklama imkanı, çocuk oyun alanları, mesire alanı, plaj, piknik ve mangal alanı, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Yaya 15 TL, motosiklet 20 TL, otomobil ve SUV (mangal dâhil) 50 TL, Volkswagen (transporter tarzı) 60 TL, minibüs 15 TL. Çadır yeri (elektrik, su dâhil) 55 TL, çadır konaklama (elektrik, su dâhil) 95 TL, bungalov (mutfaksız 1+1) 250 TL, prefabrik (mutfaklı 1+1) 300 TL, küçük karavan (giriş, yer, elektrik ve su dâhil) 75 TL, büyük karavan (giriş, yer, elektrik ve su dâhil) 115 TL)

İletişim Bilgileri

Adres: Çukuraltı Mah. Efetur Cad. Kalemlik Mevki, Jandarma Karakolu Karşısı Özdere, 35495 Cumaovası/İzmir

Telefon: 0232 797 42 02 – 0536 267 83 05 (Çadır) – 0532 631 73 19 (Restoran)

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kalemlik Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Hipo Camp

Hipo Camp

İzmir’in Menderes ilçesinde yer alan Hipo Camp Alanı, birçok imkanın sunulduğu ücretli kamp alanlarındandır. Hipo Camp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, market gibi birçok olanak bulunmaktadır. Ayrıca kendi çadırınızda konaklayabileceğiniz gibi kamp alanından da çadır ya da bungalov evleri kiralayıp konaklayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Hipo Camp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, mutfak alanı, marketler, çadır, karavan ve bungalov konaklama, sıcak su, döviz büroları, emanet yerleri, şarj ünitesi, voleybol alanı, çocuk oyun alanı, restoranlar, yürüyüş yerleri gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanı Haziran – Eylül dönemi arasında açıktır. Bu tarihlerde kendi çadırlarıyla gelenler 5 m2’ye kadar çadır konaklaması 25 TL, 5 m2 üzeri çadır konaklaması 35 TL, karavan konaklama 43 TL, motokaravan konaklama 38 TL, ahşap bungalov 120 TL, çadır kiralama 72 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüldür İnönü, Meryem Ana Cd., 35480 Menderes/İzmir

Telefon: (0232) 798 74 44

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yolluca Askeri Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

İzmir Kamp Alanları – İzmir Ücretli ve Ücretsiz 60 Kamp Yeri hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*