Serik Yemek Yerleri, Serik Restoranları

Serik Yemek Yerleri, Serik Restoranları, Serik, Akdeniz bölgesinde Antalya ilinin bir ilçesidir. Serik’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en yoğun ilgi gören tatil yerlerinden hem de kalabalık şehirlerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi ve kültürel birçok zenginliğinde odağında yer almaktadır. Antalya ilinin Serik ilçesinde meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen mekânlar vardır. Serik’te farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Serik’te ne yenir?

Serik’te Bulunan En İyi 5 Yemek Yeri

1.07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası

07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası

Antalya-Serik bölgesinde bulunan 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası, çeşitli çorba ve et yemeklerinin sunulduğu mekânlardan biridir. Ziyaretçileri tarafından çoğunlukla iyi puanlamalar ile değerlendirilmiştir. Her damak zevkine uygun şekilde zengin bir menü listesi vardır. Mekân da oldukça temiz, çalışanları ilgili ve servisi hızlıdır. İçinizi ısıtacak lezzetli çorbalar ve çeşitli et menüleri için 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası mekânını tercih edebilirsiniz.

İletişim

Adres: Orta, Gedik, Serik Cd. No:124, 07500 Serik/Antalya

Bulunduğunuz Konumdan 07 Guneyliler Çorba Ve Et Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Toroslar Et Lokantası

Toroslar Et Lokantası

Antalya-Serik bölgesinde bulunan Toroslar Et Lokantası, birbirinden lezzetli enfes çorbaların yapıldığı, lahmacun, kebap gibi lezzetlerinde sunulduğu işletmelerden biridir. Menü içeriği oldukça zengin, doyurucu ve lezzetlidir. Lokanta temiz, nezih, çalışanlar ilgili, yemekleri sıcak, taze ve lezzetlidir.

İletişim

Adres: Cumalı, yıldız petrol karşısı, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 722 69 08

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Toroslar Et Lokantası‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı

Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı, şık, nezih, enfes lezzetlerin yapıldığı bir işletmedir. Adana mutfağının en güzel lezzetlerinden Karadeniz’in meşhur pidesine kadar birçok lezzetli yöresel ürün misafirlerine sunulmaktadır. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili, servis hızlı, yemekleri taze ürünlerden yapılmaktadır.

İletişim

Adres: Akçaalan, Serik Cd. No:410, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 721 00 30

Bulunduğunuz Konumdan Pidecim Karadeniz ve Adana Mutfağı‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. NEMO Restaurant & Lounge

NEMO Restaurant & Lounge

Antalya-Serik bölgesinde hizmet veren NEMO Restaurant & Lounge, Antalya’da muhteşem bir mimariye sahip olan, görkemli, nezih, şık bir ortamı bulunan, gitmeden önce rezervasyon yaptırılması gereken enfes yemeklerin sunulduğu yemek yerlerinden biridir. Dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu, farklı lezzetlerin deneyimlenebileceği, sadece görsel zenginliği için bile tercih edilebilmektedir. Mekânın iç dizaynı ile ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse; yemek yerler yanınızda devasa büyüklükte akvaryumlar bulunmakta, çeşit çeşit balık türünü gözlemleyebilirsiniz. Ortamın nezihliği, şıklığı, yemeklerin sunumu ve lezzetli ürünleri ile hizmet veren NEMO Restaurant & Lounge mekânını deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Belek, Atatürk Cd. 515-1, 07500 Serik/Antalya

Telefon: (0242) 710 47 47- 0505 178 13 46

Sosyal Medya Sayfası: facebook  

Bulunduğunuz Konumdan NEMO Restaurant & Loung’a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Somuncu Baba, Serik Yemek Yerleri

Somuncu Baba

Antalya-Serik bölgesinde hem bir kahvaltı yeri hem bir pideci hem de bir yöresel yemek yeri olarak hizmet veren Somuncu Baba, enfes lezzetleri ile ziyaretçilerini ağırlayan salaş tarzda bir işletmedir. Pideleri, çorbaları, unlu mamulleri beğenilmektedir. Sabah ve akşam günün farklı saatlerinde mekâna gelip ürünlerini deneyimleyebilirsiniz.

İletişim

Adres: Cumalı Atatürk Caddesi No:158, 07500 Serik/Antalya

Telefon: 0555 076 86 00

Bulunduğunuz Konumdan Somuncu Baba‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*