Çeşme Kamp Alanları – Çeşme Ücretli ve Ücretsiz 4 Kamp Alanları

Çeşme Kamp Alanları. Çeşme ilçesinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 4 kamp alanı bulunmaktadır.

Çeşme, ülkemizin en çok tercih edilen doğa ile iç içe, yeşil doğanın ve denizin bulunduğu İzmir’in ilçesidir. Her yıl yerli yabancı birçok turist Çeşme’de bulunan deniz, sahil ve yemyeşil doğasıyla muhteşem manzaraya sahip alanları gezip görülmek için tercih ediyor. Çeşme ilçesinde her bütçeye uygun ücretli ya da ücretsiz olarak birçok kamp ve piknik alanı bulunmaktadır. Buralarda hem sakin, huzurlu vakit geçirebilir hem de doğa ile baş başa manzaranın keyfini çıkartabilirsiniz. Bu yazımızda Çeşme’de bulunan ücretsiz ve ücretli, deniz kenarı ya da yem yeşil doğa içeresinde bulunan farklı birçok kamp alanına göz atalım.

Çeşme Ücretsiz Kamp Alanı

1. Delikli Koy

Delikli Koy

İzmir-Çeşme’de yer alan Delikli Koy, bölgenin en sevilen, en güzel, görkemli yerlerinden biridir. Dalgaların sesi, denizin berraklığı, plajın temizliği ile keyifli bir kamp deneyimi yaşayabileceğiniz koy yakının bulunan tesislerden de tuvalet, çeşme, banyo, yeme-içme ihtiyacı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Delikli Koy Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik gibi olanaklar bulunmamaktadır. Ancak koy yakınında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Delikli Koy, Ovacık, 35930 Çeşme/İzmir

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Delikli Koy Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Çeşme Ücretli Kamp Alanları

2. Tanay Tabiat Parkı

Tanay Tabiat Parkı

İzmir-Çeşme’de yer alan Tanay Tabiat Parkı, Ilıca Plajı yakınında bulunan doğa ile iç içe tatil yerlerinden biridir. Gölgelik ve ağaçlık alanların altında çadırınızı kurup serinleyebilirsiniz. Kamp süresi boyunca alanda ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Tanay Tabiat Parkı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, büfe, lokanta, çadır ve karavan konaklama imkanı, piknik ve mangal alanı, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet ve ATV 16 TL, otomobil 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 128 TL, otobüs 270 TL. 4 yataklı kır evi 455 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Celal Bayar, 5221. Sk. No:78, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon: (0312) 207 50 00

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Tanay Tabiat Parkı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 Beyaz Hamak Motel Camping

3. Cennet Vadisi Tatil Köyü

Cennet Vadisi Tatil Köyü

İzmir-Çeşme’de sahile yürüme mesafesinde bulunan Cennet Vadisi Tatil Köyü, çadır kampçılığı, bungalov evler ve taş evlerde konaklama imkanı sunan doğa ile iç içe bir tatil yeridir. Doğanın yemyeşil görüntüsünde zeytinler ağaçları içerisinde yer alan kamp alanı, aileler içinde oldukça uygun olan sakin sessiz bir yerdir. Cennet Vadisi Tatil Köyü alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilir ve kamp süreniz boyunca tesisin sunduğu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Altınkum plajı yakınına gezip burayı keşfedebilirsiniz.

Kamp olanakları: Cennet Vadisi Tatil Köyü Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, dinlenme alanı, spor aktiviteleri imkanı, yürüme mesafesinde sahil, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 125 TL. oda konaklama ücretleri sezonluk olarak değişim gösterdiği için gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Altinkum Mah. ÇIFTLIKKÖY ÇESME, 35590 ÇESME/İzmir

Telefon: 0532 054 33 26 – 0544 727 59 29

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Cennet Vadisi Tatil Köyü Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Vadi Alaçatı Hotel & Camping

Vadi Alaçatı Hotel & Camping

İzmir-Çeşme’de yer alan tamamen doğal alan içerisinde, organik bir yaşam alanı sunan ekolojik bir tatil köyü niteliğinde olan Vadi Alaçatı Hotel & Camping alanı, plajlara yürüme mesafesinde yer alan sakin, huzurlu bir kamp yeridir. Kamp alanı içerisinde botanik bahçe ve meyve- sebze tarlaları bulunmaktadır. Kamp alanında konaklamak için yuvarlak, ahşap butik odalar bulunmaktadır. Bu odalar kişilere özel olarak odalarda tuvalet, banyo, kendine ait bahçe alanı, elektrik gibi olanaklar sunmaktadır.

Kamp olanakları: Vadi Alaçatı Hotel & Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, konaklama için ahşap odalar, odlarda tuvalet, çeşme, banyo, gibi imkanlar, dinlenme ve etkinlik alanları, yeme içme yerleri, büfe, sahil yürüme mesafesinde, otopark alanı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: konaklama ücretleri sezonluk olarak değiştiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ovacık, Unnamed Road, 35930 Çeşme/İzmir

Telefon: 0533 560 25 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım 

Bulunduğunuz Konumdan Vadi Alaçatı Hotel & Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Dikili Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*