Çubucak Kamp Alanları

Çubucak Kamp Alanları. Çubucak de kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 2 alan bulunmaktadır.

Çubucak masmavi denizi, yemyeşil doğası, eğlence mekânları ile göz önünde olan Muğla’nın tercih edilen tatil alanlarından biri olmuştur. Bu nedenle de kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası mekân olması yerli yabancı birçok turisti çekmektedir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

Çubucak Ücretsiz Kamp Alanları

1. Çubucak Orman Kamp Alanı

Çubucak Orman Kamp Alanı

Muğla-Marmaris bölgesi hem koyları hem de ormanlık alanları ile oldukça rağbet gören doğanın eşsiz güzelliklerinin bulunduğu kamp alanıdır. Bu kamp alanlarından bir diğeri de Çubucak Orman Kamp Alanıdır. Alan Gökova Körfezi üzerine kurulu 5 hektarlık bir alandan oluşmaktadır. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı yakınına minibüsler ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Çubucak Orman Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çubucak Orman Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik büfe gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Jandarma Karakolu Yanı, Datça Yolu 23. km, 48100 Marmaris/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çubucak Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Çubucak Ücretli Kamp Alanları

2. Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tabiat parkı Muğla-Marmaris İnbükü bölgesinde bulunan özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı hem kampçılık hem de günübirlik gezi ve piknikler için de tercih edilmektedir. Kendi çadırınızda kalacağınız gibi kiralama da yapabilirsiniz. Ücretli şekilde yaralanabileceğiniz kamp alanında banyo, çeşme, tuvalet, elektrik, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, Çadır ve karavan alanı, büfe, lokanta, kır lokantası, giriş kontrol noktası (güvenlik), soyunma kabini, çocuk oyun alanı, iskele ve bulaşık yıkama yeri gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet ve ATV 12 TL, otomobil 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 120 TL, otobüs 216 TL. Çadır konaklama 38 TL, karavan konaklama 48 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü, Marmaris Datça Yolu No:5, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: (0312) 207 50 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Muğla Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*