Muğla Kamp Alanları- Muğla Ücretsiz ve Ücretli 99 Kamp Alanı

Muğla Kamp Alanları. Muğla ilinde kamp yapabileceğiniz ücretli ve ücretsiz olarak toplam 99 alan bulunmaktadır.

Muğla ülkemizin turizm noktalarından biri olan deniz, kum, güneş, yemyeşil doğa, tatil alanları ile ilgi gören kamp yapılabilecek, gezilip görülebilecek yeşil ve masmavi denizin buluştuğu doğa harikası birçok alana sahiptir. Hem sahip olduğu iklim özellikleri hem de coğrafi özellikleri ve doğası ile eşsiz zamanlar geçirebileceğiniz kamp alanları bulundurmaktadır. Bu kamp yerlerinin de sahip olduğu birçok avantaj ve dezavantajları vardır. Ücretli ya da ücretsiz kamp alanları, çadır, karavan gibi farklı şekillerde konaklayabileceğiniz alanlar ile ilgili bilgileri sizler için derledik.

YAZI İÇERİĞİNİ

Muğla Ücretsiz Kamp Alanları

1. İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı

1. İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı

Muğla ücretsiz kamp alanları listesinde ilk sırada Marmaris’te bulunan İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı, bölgenin en bilindik alanlarından biridir. İnbükü denizin ve yemyeşilin doğanın en güzel noktalarından biridir. Alanda sarp kayalıklara ve olta balıkçılığı yapabileceğiniz bir mekândır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanların olduğu İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ücretli alanlarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır. Ancak ücretli şekilde yararlanacağınız alanlar etrafında bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü, 48700 Marmaris/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İnbükü Mesire Yeri Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Darboğaz Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

2. Darboğaz Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde şehir merkezine 154km, Fethiye ilçe merkezine ise 25 km uzaklıkta bulunan Darboğaz Kamp Alanı, sakin, sessiz, tertemiz denizi ve doğası ile huzurlu bir kampçılık imkânı sunan mekânlardan biridir. Sizi büyüleyen görüntüsü ile Darboğaz Koyu denizin ve doğanın keyfini çıkarabileceğiniz kamp imkânı sunar. Denizden çıktıktan sonra Gemiler Adası ve Babadağ manzarasında güneşlenebilir, istediğiniz her hangi bir düzlükte kamp kurabilirsiniz. Tuvalet, çeşme ve alışveriş gibi ihtiyaçlarınız için bölge yakınlardaki yerleşim alanlarını ziyaret ederek karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Darboğaz Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır. Bölgeye yakın olan noktalardan ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Darboğaz Fethiye, Kayaköy, 48300 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Darboğaz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. Pamucak Plajı Kamp Alanı

3. Pamucak Plajı Kamp Alanı

Pamukcak Plajı Muğla şehir merkezine 72 km uzaklıkta, Marmaris-İçmeler’e ise 8 km uzaklıkta bulunan özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Kızılçam koru ormanları içerisinde bulunan bol oksijen ve deniz havası içinde kamp kurabileceğiniz plajda çadır kampçılığından farklı olarak otel konaklaması da yapabilirsiniz. Plajda bulunan tesislerden ücretli olarak yararlanabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Denize girip kamp kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: Pamucak Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır. Bölgede olan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İçmeler, 48720 Marmaris/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pamucak Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı

4. Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı

Muğla-Menteşe bölgesi kamp alanlarından Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı, Muğla şehir merkezine 52 km uzaklıkta bir mekândır. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Çadır kampçılığı için uygun olan koyda tuvalet ve çeşme imkânı bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçları için herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, denize girebilme olanakları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akyaka-Akbük yolu üzeri, Turnalı Mevkii, Kıran Mahallesi, Turnalı Boncuk Camping, 48000 Menteşe/Muğla

Telefon: 0554 250 36 31

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Turnalı Boncuk Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Belcekız Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

5. Belcekız Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde Ölüdeniz mevkiinde bulunan Belcekız Plajı, pürüzsüz bir kumsala sahip denize sıfır konumda bir mekandır. Kamp alanında ziyaretçilerin kullanabileceği tuvalet, çeşme, banyo olanağı bulunmaktadır. Oldukça dalgalı bir denizi olan Belcekız da dalga seslerinde uyuyabilirsiniz.

Kamp olanakları: Belcekız Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, denize girebilme olanakları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Belcekız Plajı, Ölüdeniz, 48340 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Belcekız Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

 6. Ayten Koyu Kamp Alanı

 6. Ayten Koyu Kamp Alanı

Ayten Koyu, Göcek bölgesindeki kamp yapılabilecek ilk alanlardan biridir. Koya ulaşım kara ve deniz yolu ile sağlanabilmektedir. Yemyeşil doğanın ve turkuaz denizin hâkim olduğu doğa alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar sunulmaktadır. Koyun sahili biraz taşlıdır bu yüzdende sahilde yürür iken dikkatli olmalı, terlik ya da deniz ayakkabısı giymelisiniz. Ayrıca denizde yüzmek isteyenler çok derinlere açılmamalı, çünkü küçük köpek balıkları ile karşılaşabilirsiniz. Ayten Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, banyo imkânı yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Ayten Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ayten Koyu, Göcek, Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ayten Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanı

7. Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanı

Fethiye-Göcek bölgesinde bulunan Kleopatra (Hamam) Koyu, Muğla şehir merkezine 115km uzaklıkta tarihi birçok kalıntı ve izlerin oldu doğa harikası bir mekândır. Koy adı eski zamanlarda Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın burayı sık sık ziyaret etmesinden almıştır şeklinde bilinmektedir. Ayrıca koyda bulunan hamamın da Kleopatra’nın kendisini korumak için yaptırdığına inanılıyor. Yani koy Kleopatra’nın hamamı sayesinde ismini Hamam Koyu olarak almıştır.

Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanı her yıl yerli yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Koy oldukça berrak, tertemiz su ve doğaya sahip yeşilin en güzel tonlarının hâkim olduğu bir mekândır. Ormanlık alanda güneşten korunup burada kamp kurabilirsiniz. Koya sadece yakın mesafeye kadar araç ile gelebilirsiniz. Geri kalan yolu yürümelisiniz araç yolu yoktur. Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo yoktur. Tüm ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmeli ve hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hamam Koyu, Fethiye / Göcek, Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kleopatra (Hamam) Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Osmanağa Koyu Kamp Alanı

8. Osmanağa Koyu Kamp Alanı

Göcek birçok koyun bulunduğu, doğa ile baş başa kampçılık imkânı bulunan alanlara sahiptir. Osmanağa Koyu Kamp Alanı da bölgenin sevilen kamp yerlerinden biridir. Muğla şehir merkezine 112 km uzaklıkta bulunan kamp alanında çam ağaçları, berrak bir deniz, temiz bir kumsal vardır. Koy günübirlik ziyaretçiler içinde tercih edilmektedir. Osmanağa Koyu Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, gıda ihtiyaçları için herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelemden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Osmanağa Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hamam Koyu (Kleopatra Koyu), Göcek, Fethiye, Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Osmanağa Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

9. Aksazlar Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

9. Aksazlar Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla bölgesi birçok koya sahip denizin ve yeşil doğanın bir arada olduğu kamp alanlarına sahiptir. Aksazlar Koyu Kamp Alanı da Muğla-Fethiye bölgesinde ilçe merkezine 4 km uzaklıkta bir mekândır. Etrafında çam ağaçları bulunan koyda çadır ve karavan kampçılığı yapabilir, denizde yüzebilirsiniz. Özel araçlarınızla ya da toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında tuvalet ve banyo imkânı bulunmaktadır. Kamp alanına yakın mesafelerde bulunan tesislerden yararlanabilir ya da bölgeye hazırlıklı gelebilirsiniz.

Kamp olanakları: Aksazlar Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, denize girebilme olanakları bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Keçiler, Fevzi Çakmak Cd. No:62, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0544 206 61 63

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aksazlar Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

10. İnlice Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

10. İnlice Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Ücretsiz halk plajı alanlarından biri olan İnlice Plajı Kamp Alanı Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan alanlardan biridir. Çadır kampçılığı için uygun olan alan özellikle hafta sonları oldukça kalabalık olmaktadır. İnlice Plajı Kamp Alanına yakın bölgelerde tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ücretli tesisler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İnlice Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar bulunmamaktadır. Ancak kamp alanına yakın bölgelerde ücretli tesisler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İnlice Halk Plajı, İnlice, Unnamed Rd, İnlice/, 48300 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İnlice Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

11. Boynuzbükü Koyu Kamp Alanı

11. Boynuzbükü Koyu Kamp Alanı

Göcek mevkiinde bulunan Boynuzbükü Koyu Kamp Alanına Dalaman yolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Koydaki ağaçlar eğilerek koya doğru uzanır ve deniz ve doğa bir bütün halini alır. Çadır kampçılığı için uygun olan alanda ağaç gölgeliklerinde kamp urup denize girebilirsiniz. Boynuzbükü Koyu Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, gibi olanaklar yürüme mesafesinde vardır.

Kamp olanakları: Boynuzbükü Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanına yürüme mesafesindeki alanlardan yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Boynuzbükü Koyu Fethiye / Göcek, Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Boynuzbükü Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

12. Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanı

12. Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanı

Göcek şehir merkezine Km uzaklıkta bulunan Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanı, tekne turları ile de ziyaret edebileceğiniz kamp alanıdır. Koyun eski adı Taşkaya iken 1974 yılında Ressam Bedri Rahmi’nin ismini almıştır. Sanatçı buraya hayran kalmış ve kaya parçasına resim çalışması ile hayranlığı belli etmiştir. Bedri Rahmi Koyu’na Göcek’ten gelecek iseniz sahil yolunu, Dalaman’dan gelecek iseniz havalimanı yolunu kullanıp Kapıkargın Köyü’nü geçtikten sonra Baldırmaz Gölü’nden sola saparak ulaşım sağlayabilirsiniz. Alan yolu stabilize olduğu için karavan ve büyük binek araçları ulaşım sağlayamaz, arazi aracı gereklidir. Deniz yolu ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanında tuvalet, çeşme restoran ve lokanta vardır, buradan yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanına yakın yerlerdeki restoran ve lokantalardan yararlanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kapıkargın Göcek, Dalaman/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bedri Rahmi Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

13. Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanı

13. Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanı

Göcek bölgesinde bulunan Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanı şehir merkezine 115 km uzaklıkta denizin, doğanın ve kampçılığın yapılabileceği mekânlardan biridir. Koya Martı denilmesinin nedeni denizin kenarına işlenmiş olan martı görselidir. Koya ulaşım sadece deniz yolu ile sağlanmaktadır. Koyda eski bir ahşap iskele bulunmaktadır. Tekneler buraya yanaşabiliyor. Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis ya da işletme, tuvalet, çeşme, market gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kapukargın, 48770 Dalaman, Göcek /Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yavansu (Martı) Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

14. Ölüdeniz Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

14. Ölüdeniz Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye denildiğinde ilk akla gelen en meşhur alanlardan biri olan Ölüdeniz yer yıl yerli yabancı birçok ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Muhteşem bir doğaya sahip olan Ölüdeniz Kamp Alanı çadırınızı kurup denizin, güneşin, kumsalın keyfini çıkarabileceğiniz mavinin en güzel tonlarının bulunduğu mekandır. Ölüdeniz’de ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır. Kamp alanı etrafında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, cafe gibi birçok olanak bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ölüdeniz Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran, kafe, market bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Belceğiz Mahallesi, Ölüdeniz Tabiat Parkı, 48340 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ölüdeniz Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

15. Çalış Plajı Ve Çevresi Kamp Alanı

15. Çalış Plajı Ve Çevresi Kamp Alanı

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Çalış Plajı, ücretsiz kamp imkânı olan mekânlardan biridir. Çalış Plajı Ve Çevresi Kamp Alanı günübirlik ziyaretçilerin akın ettiği bir alandır. Plaj çevresinde tuvalet, banyo alanları mevcuttur. Sosyalleşme, dinlenme, denize girebilmek için uygun bir alandır.

Kamp olanakları: Çalış Plajı Ve Çevresi Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanı çevresinde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, tesisler vardır. Ücretli şekilde buralardan yaralanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çalış Plajı, Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çalış Plajı Ve Çevresi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

16. Kargı Koyu Kamp Alanı

16. Kargı Koyu Kamp Alanı

Muğla-Datça bölgesi kamp alanlarından biri olan Kargı Koyu Kamp Alanı, şehir merkezine 2 saatlik mesafede, Datça ilçe merkezine ise 3 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kargı Koyu Kamp Alanına özel araçlarınızla ve minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Masmavi denizin ve yemyeşil doğanın bir arada olduğu kamp alanında tuvalet, banyo bulunmaktadır. Trekking imkânı da bulunan kamp alanında ateş yakmak tehlikelidir.

Kamp olanakları: Kargı Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanına yakın bölge etrafında tuvalet, çeşme, banyo, tesisler vardır. Ücretli şekilde buralardaki işletmelerden yaralanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kargı Koyu, İskele, 48900 Datça/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kargı Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

17. Merdivenli Koyu Kamp Alanı

17. Merdivenli Koyu Kamp Alanı

En güzel, en görkemli koyların bulunduğu Göcek bölgesinde göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olan Merdivenli Koyu Kamp Alanı, tertemiz denizi, yemyeşil doğası ile küçük ama vazgeçemeyeceğiniz alanlardan biridir. Koy alanı oldukça küçük olduğu için hafta sonları teknelerin gelmesi ile kalabalık olmaktadır. Suyu o kadar temizdir ki suyun altındaki suları da görebilirsiniz. Merdivenli Koyu Kamp Alanına deniz yolunu kullanarak tekneler ile koya ulaşım sağlayabilir ya da doğrudan gelen bir araç olmadığı için Göcek’te Göbün Koyuna giden toplu taşıma araçlarına binip Göbün’de indikten sonra 10 dakika yürüyerek koya ulaşabilirsiniz. Merdivenli Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, elektrik, market gibi olanaklar yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Merdivenli Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Göcek, Dalaman /Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Merdivenli Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

18. Sıralıbük Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

18. Sıralıbük Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Göcek bölgesinde Martı Koyu’nun kuzeybatısında kalan Sıralıbük Koyu Kamp Alanı, şehir merkezine 115 km uzaklıktadır. Koya karayolu ile ulaşım yoktur. Özel araçlarla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanamayan koya denizyolu ile tekneler kullanılarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Koyun sonuna doğru bir alanda plaj alanı, zeytin ağaçları bulunmaktadır. Düzlük alanları küçüktür. Kamp kurabileceğiniz alan az olduğu için sakin dönemlerde tercih edebilirsiniz. Sıralıbük Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, market gibi olanaklar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanı gelirken hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Sıralıbük Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kapukargın, 48770 Dalaman/Muğla, Göcek

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sıralıbük Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

19. Göbün Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

19. Göbün Koyu Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Şehir merkezine 109 km uzaklıkta bulunan Göbün Koyu Kamp Alanı, Göcek bölgesindeki küçük koylardan biridir. Koyda çam ve zeytin ağaçlarının keskin kokusu bölgeye yayılmıştır. Burada turkuaz rengi suyun manzarasında doğanın uyumu ve ağaçların kokusunda kampçılık yapabilirsiniz. Koyda suların içerisinde birçok tarihi kalıntılar bulunmaktadır. Göbün Koyu Kamp Alanına Göcek’ten kalkan toplu taşıma araçları ile ya da özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz. Koyda restoranlar bulunmaktadır. Bu restoranlardan yeme-içme ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, restoranın tuvalet, çeşme, elektrik ihtiyaçlarınızı da giderebilirsiniz.

Kamp olanakları: Göbün Koyu Kamp Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanındaki restorandan tuvalet, çeşme, banyo, elektrik ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Merkez, 48770 Dalaman/Muğla, Göcek

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Göbün Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

20. Kissebükü Koyu Kamp Alanı

20. Kissebükü Koyu Kamp Alanı

Issız bir konumda bulunan koy etrafı yemyeşil çam ağaçları ile çevrili, irili ufaklı birçok dağın olduğu Göcek kamp alanlarından biridir. Kissebükü Koyu kamp alanına ulaşım oldukça zordur. Yolları çok bozuk ve zorlu olduğu için koya yüksek arazi araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Koya ulaştığınızda sizleri muhteşem bir doğa harikası alan ile karşılayacak. Kissebükü Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, market gibi ihtiyaçlar bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Kissebükü Koyu Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: MazıKissebükü Koyu, Mazıköy / Bodrum / Muğla, Göcek

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kissebükü Koyu Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

21. İçmeler Kamp Alanı

21. İçmeler Kamp Alanı

Muğla-Marmaris ilçesinde İçmeler mevkiinde bulunan İçmeler Kamp Alanı, ilçe merkezine 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun alanda kontrollü ve dikkatli bir şekilde kamp ateşi yakabilirsiniz. Günübirlik ziyaretçilerin ilgi odağı olan İçmeler Kamp Alanı çevresinde ihtiyaçlarınızı temin edebileceğiniz tesisler, tuvalet, çeşme, banyo, market, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: İçmeler Kamp Alanı çevresinde bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı temin edebilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanına yakın çevrede tuvalet, çeşme, banyo, elektrik ve tesisler vardır. Ücretli şekilde buralardaki işletmelerden yaralanabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: İçmeler, Marmaris/ Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan İçmeler Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

22. Çetibeli Orman Kamp Alanı

22. Çetibeli Orman Kamp Alanı

Muğla-Marmaris yolunda ormanlık kamp alanlarından biri olan yeşilin muhteşem hâkimiyetinin ve bol oksijenin olduğu Çetibeli Orman Kamp Alanı, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp mekânlarından biridir. Çoğunluk ile günübirlik ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören kamp alanında çadırınızı kurup doğa içinde keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Çetibeli Orman Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmamaktadır. Bu nedenle kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Çetibeli Orman Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Marmaris-Muğla yolu üzeri

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çetibeli Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

23. Çubucak Orman Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

23. Çubucak Orman Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Marmaris bölgesi hem koyları hem de ormanlık alanları ile oldukça rağbet gören doğanın eşsiz güzelliklerinin bulunduğu kamp alanıdır. Bu kamp alanlarından bir diğeri de Çubucak Orman Kamp Alanıdır. Alan Gökova Körfezi üzerine kurulu 5 hektarlık bir alandan oluşmaktadır. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı yakınına minibüsler ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Çubucak Orman Kamp Alanında tuvalet, çeşme, elektrik, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çubucak Orman Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik büfe gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Jandarma Karakolu Yanı, Datça Yolu 23. km, 48100 Marmaris/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çubucak Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

24. Karagöz Ormanları Kamp Alanı

24. Karagöz Ormanları Kamp Alanı

Karagöz Ormanları, Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Fethiye ilçesine 7 km uzaklıktaki sakin, sessiz, doğa içerisinde vakit geçirebileceğiniz kamp alanındır. Kamp alanı antik mezarlıklara yakın bir konumda bulunmaktadır. Karagöz Ormanları Kamp Alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Alan yakınında denize girebileceğiniz bir bölgede bulunmaktadır. Kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Karagöz Ormanları Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Fethiye, Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Karagöz Ormanları Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

25. Palamutbükü Kamp Alanı

25. Palamutbükü Kamp Alanı

Muğla-Datça bölgesinde denize sıfır konumda bulunan kamp alanlarından biri olan Palamutbükü Kamp Alanı Datça ilçe merkezine 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında ağaçların gölgesinde denizin dalga sesleri eşliğinde kamp kurup dinlenebilirsiniz. Kamp alanı birçok özel işletmede bulunmaktadır. Buralardan elektrik, su, tuvalet, banyo, kafe, market gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Palamutbükü Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında çevresinde özel işletmelerde tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, kafe ve market gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsiz.

İletişim Bilgileri

Adres: Palamutbükü Plajı, Yaka, 48900 Datça/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Palamutbükü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

26. Yahşi Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

26. Yahşi Plajı Kamp Alanı, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Bodrum bölgesinde bulunan Yahşi Plajı Kamp Alanı, plaj alanı bulunan çadır kampçılığı yapıp yüzebileceğiniz bir alandır. Kamp alanında ücretsiz ve ücretli kamp alanları vardır. Ücretsiz kamp alanında imkânlar kısıtlıdır. Tertemiz denizi ve plajında vakit geçirip çadırınızı kurabilirsiniz. Yahşi Plajı Kamp Alanında ücretli olan kamp yerinde tuvalet, çeşme, soyunma kabini, şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yahşi Plajı Kamp Alanında ücretli olan alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Ücretli kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, soyunma kabini, şezlong, şemsiye gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yahşi Plajı, Ortakentyahşi, Bodrum-yalıkavak Yolu, 48420 Bodrum/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yahşi Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

27. Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı

27. Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı

Bodrum-Gümüşlük mevkiinde bulunan halk plajı yerli yabancı birçok turisti ağırlayan denizin ve kampçılığın bir arada tercih edilebildiği alanlardan biridir. Bölgenin denizi ve plajı tamamen kumluktur. Kamp alanında tuvalet, duş, şemsiye, şezlong imkânları bulunmaktadır. Gümüşlük Halk Plajı Kamp Alanı gıda ihtiyaçlarınız için herhangi bir tesis yoktur. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız. Kamp alanına özel araçlarınızla Gümüşlük-Yalıkavak yolunu takip ederek ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma araçları ile gelecekler ise Gümüşlük’e hareket eden toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Yahşi Plajı Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, duş, soyunma kabini, şezlong, şemsiye gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretsizdir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşlük, yalıkavak Yolu, Bodrum/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yahşi Plajı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Muğla Ücretli Kamp Alanları

28. Fullmoon Kamping, Muğla Kamp Alanları

28. Fullmoon Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla ücretli kamp alanlarından Fullmoon Kamping Fethiye bölgesinde bulunan şehir merkezine 135 km uzaklıkta bir mekândır. Çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz alanda bungalov konaklama imkânı da bulunmaktadır. Doğanın içinde görkemli şirin bir alan olan Fullmoon Kamping alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, yüzme havuzu gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Fullmoon Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, bungalov konaklama, internet, klima, teras, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarnıç, 48100 Menteşe/Muğla

Telefon: 0530 167 08 48

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Fullmoon Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

29. Azmakbaşı Kamping

30. Azmakbaşı Kamping

Muğla-Menteşe mevkiinde bulunan Azmakbaşı Kamping, Akbük Koyunda bulunmaktadır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan alanda bungalov konaklama imkânı da vardır. Şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşıp sakin, sessiz bir kamp imkânı arayanlar kamp alanını tercih edebilir. Azmakbaşı Kamping alanında tuvalet, banyo, elektrik, sıcak su, kafe, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Azmakbaşı Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, çadır, karavan ve bungalov konaklama, denize girilebilir alan, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov konaklama (mutfaklı) 1 Haziran – 2 Temmuz dönemi 2 kişilik 320 TL, 3 kişilik 400 TL, 4 kişilik 480 TL. 3 Temmuz – 6 Eylül dönemi 2 kişilik bungalov konaklama 390 TL, 3 kişilik 490 TL, 4 kişilik 390 TL. 7 Eylül – Ekim dönemi 2 kişilik bungalov konaklama 250 TL, 3 kişilik 320 TL, 4 kişilik 390 TL. Bayram tatillerinde 2 kişilik bungalov konaklama 390 TL, 3 kişilik 490 TL, 4 kişilik 590 TL. Mutfağı olmayan bungalov konaklamalarında ise toplam fiyatlardan 20 TL daha düşüğe konaklayabilirsiniz.

Çadır kiralama 1 Haziran – 2 Temmuz dönemi 2 kişilik 140 TL, 3 kişilik 190 TL. 3 Temmuz – 6 Eylül dönemi 2 kişilik 160 TL, 3 kişilik 220 TL, 7 Eylül – Ekim 2 kişilik110 TL, 3 kişilik 150 TL. Bayram tatillerinde 2 kişilik çadır konaklama 160 TL, 3 kişilik 220 TL.

Kendi çadırıyla gelenler 1 Haziran – 2 Temmuz dönemi kişi başı konaklama 40 TL. 3 Temmuz – 7 Eylül dönemi 50 TL, 7 Eylül – Ekim dönemi 40 TL. Bayram tatillerinde ise 40 TL.

Kendi karavanıyla gelenler 1 Haziran – 2 Temmuz dönemi kişi başı konaklama 50 TL. 3 Temmuz – 7 Eylül dönemi 60 TL. 7 Eylül – Ekim dönemi 50 TL. Bayram tatillerinde ise 60 TL. Fiyatlar sezonluk ve bayramlarda değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarnıç, 48220 Menteşe/Muğla

Telefon: 0252 529 12 21 – 0543 207 83 66

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Azmakbaşı Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

30. Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı

31. Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı

Muğla-Fethiye bölgesinde Yanıklar Köyü mevkiinde bulunan Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı, şehir merkezine 2 saatlik uzaklıkta bir mekândır. Yemyeşil bir doğa alanı olan vadi adını bu renginden almaktadır. Özel araçlarınızla ya da Fethiye’den kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında ateş yakmak yasaktır. Tuvalet, çeşme, elektrik gibi hizmetler kamp alanı içerisinde bulunan işletmelerden ücretli şekilde sağlanmaktadır.

Kamp olanakları: Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran gibi imkânları ücretli olarak işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır alanı 100 TL, bungalov kiralama 900 TL. Kamp alanı içerisinde ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Yanıklar, 48300 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeşil Vadi Doğa Park Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

31. Kabak Valley Kamping, Muğla Kamp Alanları

32. Kabak Valley Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesi ücretli kamp mekânlarından Kabak Valley Kamping şehir merkezine 2 saatlik uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kam alanıdır. Çadır kampçılığının yanı sıra bungalov konaklama imkânı da vardır. Bungalov evlerde tuvalet, banyo da bulunmaktadır. Çadır kampçılığı yapanlar içinse ortak banyo ve tuvalet alanı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kabak Valley Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, restoran, yemek servisi, bungalov evler gibi imkânları ücretli olarak işletmelerden karşılayabilirsiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: 20 Mart – 20 Eylül – arası bungalov evler kişi başı 500 TL, çadır konaklama alanı kişi başı 250 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabak Koyu Fethiye, Kabak, 48300 Muğla

Telefon: (0252) 642 10 27

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabak Valley Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

32. The Camp Bodrum Kamp Alanı

33. The Camp Bodrum Kamp Alanı

Muğla-Bodrum bölgesinde bulunan The Camp Bodrum Kamp Alanı, bitki ve çiçeklerin arasında ailelerin rahat bir şekilde kamp yapacağı mekânlardandır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında çadır konaklamasının yanı sıra bungalov evlerde bulunmaktadır. The Camp Bodrum Kamp Alanında banyo, tuvalet, su, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: The Camp Bodrum Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, sıcak su, elektrik, internet, kahvaltı servisi, bar, mangal alanı, bungalov evler gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır alanı kişi başı 100 TL, karavan alanı 250 TL, bungii kişi başı 150 TL, hangar bungalov 4 kişilik gecelik 550 TL. farklı konaklama seçenekleri de bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Bodrum, Muğla

Telefon: 0542 646 08 27

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan The Camp Bodrum Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

33. Çökertme Kamp & Bungalov Evleri

34. Çökertme Kamp & Bungalov Evleri

Muğla-Milas bölgesi kamp alanı Çökertme Kamp & Bungalov Evleri, denize sıfır konaklama imkânı bulunan mekânlardan biridir. Kamp alanı Muğla şehir merkezine 80 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz bir alandır. Çadır kampçılığının yanı sıra bungalov evlerde konaklama imkânı bulunan alanda banyo, tuvalet, ortak mutfak alanı gibi olanaklarda bulunmaktadır. 

Kamp olanakları: Çökertme Kamp & Bungalov Evleri Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, ortak mutfak alanı, çadır ve bungalov konaklama, denize girilebilir alan gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, bungalov konaklama 120 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozalan, 48220 Milas/Muğla

Telefon: 0555 047 61 42

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çökertme Kamp & Bungalov Evleri Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

34. Palmira Bungalov & Kamping

35. Palmira Bungalov & Kamping

Muğla-Marmaris bölgesinin en güzel alanlarından biri olan Palmira Bungalov & Kamping, Muğla şehir merkezine 104 km mesafede, Marmaris ilçe merkezine ise 21 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğanın içinde ağaçların arasında keyifli bir kamp deneyimi yaşamak için muhteşem bir mekân olan kamp alanında bulunan bungalov evlerde konaklayabilir, banyo, tuvalet, elektrik imkânlarından da yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Palmira Bungalov & Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, ortak mutfak alanı, buzdolabı,3 öğün yemek servisi, çadır ve bungalov konaklama gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov konaklama 150 TL, çadır konaklama 70 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişlik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Buk Mevkii, No:47, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0530 872 63 90

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Palmira Bungalov & Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

35. Kayaköy Jungle Kamping, Muğla Kamp Alanları

36. Kayaköy Jungle Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla şehir merkezine 148 km uzaklıkta Fethiye ilçesinde bulunan Kayaköy Jungle Kamping alanı ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ve özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Kayaköy Jungle Kamping alanı bölgede bulunan Kabak Koyu, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi gibi yerlere oldukça yakındır. Çadır ve karavan kampçılığı için uygun olan kamp alanında tuvalet, banyo, elektrik, mutfak gibi olanaklar bulunmaktadır. Doğa içerisinde köy havası tadında bir tatil geçirmek isteyenler için uygun bir alandır.

Kamp olanakları: Kayaköy Jungle Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, ortak mutfak alanı, yürüyüş alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kayaköy, 48304 Fethiye/Muğla

Telefon: 0554 311 34 25

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kayaköy Jungle Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

36. Bal Badem Bungalov, Muğla Kamp Alanları

37. Bal Badem Bungalov, Muğla Kamp Alanları

Bal Badem Bungalov alanı, Muğla-Datça bölgesinde şehir merkezine 2 saatlik mesafede bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesinde bulunan kamp alanı etrafında badem ve zeytin ağaçları çevrilidir. Çadır kampçılığının yanı sıra bölgede bungalov konaklama imkânı da bulunmaktadır. Her odada buzdolabı, banyo, klima, bar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Bal Badem Bungalov Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, klima, mini bar, bungalov konaklama evler, yürüyüş alanları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Mayıs, Haziran Ağustos ve Eylül dönemi iki kişilik oda 400 TL, Temmuz ve Ağustos dönemi 450 TL. Üç kişilik oda konaklama ise +100 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Mesudiye, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0541 248 16 32

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bal Badem Bungalov Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

37. Akçabük Kamping, Muğla Kamp Alanları

38. Akçabük Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Datça bölgesinde şehir merkezine 150 km uzaklıkta bulunan Akçabük Kamping, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Akçabük Kamping alanında çadır kampçılığının yanı sıra bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, banyo, restoran, bulaşık yıkama yeri, elektrik, buzdolabı gibi olanaklar bulunmaktadır. Deniz manzarasında doğanın içinde konaklayabileceğiniz kamp alanında keyifli bir vakit geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Akçabük Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, plaj, buzdolabı, bulaşık yıkama alanı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır kiralama kişi başı 75 TL, karavan konaklama 70 TL gecelik bir kişi + 50 TL, kıl çadır gecelik 450 TL. 11 yaşına kadar olan çocuklardan konaklama ücreti alınmıyor. Kahvaltı ve öğlen/akşam kamp yemeği ücreti 30 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Palamutbükü Mesudiye Yolu 1.2 km Akçabük koyu, Palamutbükü sokak No. 428, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0542 638 32 74

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akçabük Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

38. Kayaköy Sanat Kamp Alanı

39. Kayaköy Sanat Kamp Alanı

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Kayaköy Sanat Kamp Alanı özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz ücretli kamp alanlarından biridir. Kampta uluslararası katılımcılara açık atölyeler faaliyet göstermektedir. Yakınlardaki koylara gidip denizde yüzebilir ya da resim, fotoğraf, ritim, yoga ve kilim yapımı gibi atölyelere de katılabilirsiniz. Konaklayabileceğiniz bungalov evler bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında tuvalet, banyo, havuz gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kayaköy Sanat Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, plaj, atölyeler, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik pansiyon konaklama ücreti 150 TL. Dönemlik atölye eğitimi + eğitim süresi boyunca konaklama ücreti kendi çadırıyla gelen yetişkinler için 1400 TL, öğrenci 1250 TL. Çadır kiralama yetişkin ücreti 1450 TL, öğrenci 1350 TL. Çardak konaklama yetişkin 1550 TL, öğrenci 1450 TL. Ahşap karavan konaklama yetişkin 1650 TL, öğrenci 1550 TL. Minik oda konaklama yetişkin ücreti 1850 TL, öğrenci 1750 TL. Standart oda konaklama yetişkin ücreti 2100 TL, öğrenci 1950 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

0-3 yaş ücretsiz, 4-12 yaş ise %50 indirimlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kayaköy, Gemiler Caddesi, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0555 626 33 57

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kayaköy Sanat Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

39. Yeni Kelebekler Vadisi Kamp Alanı

40. Yeni Kelebekler Vadisi Kamp Alanı

Kelebekler Vadisi, Muğla-Fethiye bölgesinde Uzunyurt mevkiinde bulunan eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan, şehir merkezine 2,5 saatlik mesafede bulunan bir kamp alanıdır. Ücretli bir şekilde kamp kurabileceğiniz alanda banyo, tuvalet, elektrik, denize girilebilir alan bulunmaktadır. Çadır konaklaması yapılan alanda bungalov konaklama imkânı da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yeni Kelebekler Vadisi Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, plaj, denize girilebilir alan, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gitmeden önce kamp alanını arayacak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0530 302 19 65 – 66 – 67

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yeni Kelebekler Vadisi Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

40. Sugar Beach Club, Muğla Kamp Alanları

41. Sugar Beach Club, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Sugar Beach Club ilçe merkezine 16 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Çadır kampçılığının yanı sıra bungalov konaklama imkânı da bulunan Sugar Beach Club, Fethiye Müzesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kamp alanında banyo, çeşme, dalış, yelkencilik, basketbol imkânları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Sugar Beach Club Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, plaj, denize girilebilir alan, klima, restoran, çocuk oyun alanı, aktiviteler, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ücretler sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gitmeden önce kamp alanını arayacak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Ölüdeniz, Ölüdeniz Cd. No:63, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0252 617 00 48

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sugar Beach Club Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

41. Ölüdeniz Doğa Kamp

43. Ölüdeniz Doğa Kamp

Muğla-Fethiye bölgesinde doğa içerisinde bulunan Ölüdeniz Doğa Kamp, Fethiye ilçe merkezine 60 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ölüdeniz Doğa Kamp alanı çadır ve bungalov konaklama imkânı olan, limon, keçiboynuzu, portakal ve üzüm ağaçları bulunan bir mekândır. Kamp alanında banyo, çeşme, tuvalet, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Ölüdeniz Doğa Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, kafe, saç kurutma makinası, ütü, aktiviteler, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir:  01.06.2022 – 01.10.2022 tarihleri arasında geçerli olan fiyatlar: bungalov evler kişi başı 250 TL, dağ evi odaları kişi başı 300 TL, kamp çadırında konaklama 200 TL, kendi çadırınızla konaklama 150 TL, ağaç ev 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Taşyaka, aşağıkuyu çukuru kümeevleri no 1, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon:  0535 644 96 62

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ölüdeniz Doğa Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

42. Katrancı Orman Kampı, Muğla Kamp Alanları

44. Katrancı Orman Kampı, Muğla Kamp Alanları

Çam ağaçları ve okaliptüslar ile çevrilmiş olan oksijen deposu orman Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Katrancı Orman Kampı alanıdır. Fethiye ilçe merkezine 15 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceği kamp alanıdır. Karavan kampçılığı içinde uygun olan alanda tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Katrancı Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, restoran, market, soyunma kabini, çamaşırhaneler, çocuk oyun alanları, buzdolabı, piknik alanları, yürüyüş alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 13 TL, motosiklet 26 TL, otomobil 39 TL, minibüs 120 TL. Çadır konaklama 95 TL, karavan konaklama yeri 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Yanıklar, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon:  (0252) 633 63 67

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Katrancı Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

43. Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü Kamp Alanı

45. Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü Kamp Alanı

Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü, Muğla-Fethiye bölgesinde şehir merkezine 125 km mesafede bulunan kamp alanıdır. Özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında çadır ve bungalov ev imkânı da bulunmaktadır. Ayrıca kendi çadır ve karavanınız ile de konaklayabilirsiniz. Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü Kamp Alanında banyo, tuvalet, çeşme imkânı bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, atölyeler gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, bungalov konaklama 130 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Patlangıç, 357. Sk. No:1, 48300 Fethiye/Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kestep Sanat Ve Yaşam Köyü Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

44. Aktaş Beach Camping (Faralya Camp)

46. Aktaş Beach Camping (Faralya Camp)

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Aktaş Beach Camping (Faralya Camp), Muğla şehir merkezine 165 km uzaklıkta denizin ve doğanın bir arada olduğu kamp alanındadır. Kamp alanı Kabak Koyu’na yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Kamp alanında kendi çadırınızla ya da kiralanabilir çadırlarda konaklayabilirsiniz. Aktaş Beach Camping (Faralya Camp) alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Aktaş Beach Camping (Faralya Camp) Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, restoran, denize girilebilir alan ve Dalaman Havalimanı transfer servisi (ücretli) gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kahvaltı dâhil tesislerdeki çadırlarda konaklama kişi başı ücreti 140 TL, kahvaltı dâhil kendi çadırınızla konaklama ücreti 70 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Faralya Mah Faralya Kızılya Kaya Mevkii/Fethiye/Fethiye Muğla TR, 48300

Telefon: 0530 200 37 30

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aktaş Beach Camping (Faralya Camp) Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

45. Boncuk Bay Kamping, Muğla Kamp Alanları

47. Boncuk Bay Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Marmaris mevkiinde bulunan kamp alanlarından Boncuk Bay Kamping, şehir merkezine 1 saatlik uzaklıkta yer almaktadır. Denize sıfır konumda yeşilin ve mavinin bir arada olduğu kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Boncuk Bay Kamping alanı günde 3 öğün kamp yemeği, banyo, tuvalet, çeşme, masa tenisi, voleybol imkânları bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Boncuk Bay Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, restoran, denize girilebilir alan ortak kullanım mutfak alanı, bar, yemek odası, atölyeler gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanı ücretli sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Çamlı Mahallesi Taşbükü Sokak No:17 Bonjuk Koyu, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0537 810 27 05

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Boncuk Bay Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

46. Perdue Kamping

48. Perdue Kamping

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Perdue Kamping alanı havaalanına kolay ulaşımı olan toplu taşımalar ile yakın bir konuma kadar gidebileceğiniz kamp alanıdır. Kamp alanı içinde lüks bungalov konaklama imkânı da bulunan birçok etkinlik, düğün daveti, organizasyon içinde tercih edilen mekânlardan biridir.

Kamp olanakları: Perdue Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, restoran, denize girilebilir alan, 3 öğün yemek servisi, bar gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanı ücretli sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Fethiye, Muğla

Telefon: 0252 614 00 91

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Perdue Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

47. Akyaka Orman Kamp Alanı

49. Akyaka Orman Kamp Alanı

Akyaka Ormanı Muğla’nın Ula ilçesinde ormanlık alan içinde denize sıfır konumda bulunan, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanıdır. Muğla şehir merkezine 40 km uzaklıkta bulunan Akyaka Orman Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, bulaşıkhane, restoran, market gibi olanaklar vardır. Ayrıca kamp alanında bisiklet kiralama, yelken ve sörfçülük imkânları da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akyaka Orman Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, denize girilebilir alan, market, buzdolabı, spor alanları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kamp alanı ücretli sezonluk olarak değişmektedir. Bu nedenle kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Akyaka, 48650 Ula/Muğla

Telefon: 0551 448 70 34

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akyaka Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

48. Akdeniz Kamping (Cemil Baba)

50. Akdeniz Kamping (Cemil Baba)

Muğla-Köyceğiz bölgesinde pek bilinmeyen keşfedilmemiş bir güzelliğe sahip olan Akdeniz Kamping (Cemil Baba) alanı şehir merkezine 70 km uzaklıkta bir alandır. Kamp alanı göl kenarında bir restoran bahçesinde kuruludur. Restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz ancak her ihtimale karşı hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Akdeniz Kamping (Cemil Baba)Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar bulunmamaktadır. Kamp alanına hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 90 TL, karavan konaklama 120 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sultaniye, 48800 Köyceğiz/Muğla

Telefon: 0535 397 86 77

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akdeniz Kamping (Cemil Baba)Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

49. Dalyan Kamping, Muğla Kamp Alanları

51. Dalyan Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Ortaca bölgesinde şehir merkezine 90 km uzaklıkta bulunan Dalyan Kamping toplu taşıma araçları ile özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz mekânlardan biridir. Çadır, karavan ve bungalov konaklama imkânı bulunan kamp alanında tuvalet, mutfak, çeşme, gibi imkânlarda sunulmaktadır. Kamp alanı çevresinde birçok restoran alanları da bulunmaktadır. Denizin ve doğanın birlikte keyfini çıkarabileceğiniz kamp alanında çeşitli su sporları yapabilirsiniz.

Kamp olanakları: Dalyan Kamping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, ortak kullanım mutfak alanı, kameriyeler ve yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 150 TL, bungalov konaklama 450 TL den başlıyor. 12 yaş altı çocuk kabul edilmiyor. Ayrıca tesis yalnızca 1 Nisan – 15 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Dalyan Mahallesi, Gülpınar Cd. No:53/4, 48840 Ortaca/Muğla

Telefon: 0535 892 86 95

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Dalyan Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

50. Kocabahçe Glamping, Muğla Kamp Alanları

52. Kocabahçe Glamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Marmaris bölgesinde Bozburun mevkiinde bulunan Kocabahçe Glamping şehrin bunaltıcı havası, iş hayatının yorgunluğu ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyenlerin tercih edebileceği bir doğa alanıdır. Çadır, bungalov evler ve süitlerde konaklayabilirsiniz. Kamp alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, banyo, mutfak gibi olanaklarda sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Kocabahçe Glamping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, ortak kullanım mutfak alanı, çadır, bungalov konaklama, etkinlik, aktiviteler, internet, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Lotus çadır 900 TL, büyük kamp çadırı 800 TL, izci çadırı 700 TL, süit bungalov 1100 TL ve standart bungalov 1000 TL. Fiyatlara sabah ve akşam yemeği ve tekne transferi dâhildir. En az iki gün için rezervasyon alınmaktadır. Kamp alanına tekne transferi her gün 11.00 – 12.00 saatleri arası Bozburun – Germe Koyu’ndan yapılmaktadır. Tesis 12 yaş altı çocuk kabul etmemektedir. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir, bu nedenle işletme ile iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozburun, Kocabahçe Koyu, 48710 Marmaris/Muğla

Telefon: 0532 233 49 26

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kocabahçe Glamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

51. Club Amazon Kamp Alanı

53. Club Amazon Kamp Alanı

Club Amazon Kamp Alanı, Muğla şehir merkezine 92 km uzaklıkta Marmaris ve Datça arasında Bördübet mevkiinde bulunan kamp alanıdır. Özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında çadır, karavan ve bungalov evlerde konaklama imkânı bulunmaktadır. Denize girmek isteyenler için koy kamp alanına 500 metre ileridedir. Ormanlı alan içinde bulunan kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo, imkânları da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Club Amazon Kamp Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, ortak kullanım mutfak alanı, üç öğün yemek, çadır, karavan ve bungalov konaklama, kano, bisiklet turları, internet, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bonibon (Glamper Car), Küp Oda, Butik Van ve Vardo 12 Haziran – 25 Haziran konaklama ücreti 475 TL. 26 Haziran – 6 Eylül konaklama ücreti 625 TL. 7 Eylül – 5 Ekim konaklama ücreti 550 TL. 6 Ekim ve sonrası için işletmeyi arayıp bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar aylara göre farklılık gösteriyor, bu nedenle de güncel olan fiyatları işletmeden öğrenebilirsiniz.

Mini Bungalov konaklama ücreti için işletmeyi arayıp bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü, Unnamed Road, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon(0252) 436 91 11

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Club Amazon Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

52. Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanı

54. Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanı

Muğla kamp alanlarından Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanı, Marmaris ilçe merkezine 1 km mesafede bulunmaktadır. Yaklaşık 50 çeşit kuş türü ve 300 dönümlük orman alanı içinde birçok hayvan türü bulunmaktadır. Kamp alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanında herhangi bir tesis, tuvalet, çeşme, banyo gibi imkânlar yoktur. Tamamen doğanın içerisinde bulunan kamp alanına gelmeden önce hazırlıklı olmalısınız.

Kamp olanakları: Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanında herhangi bir tesis bulunmadığı için kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin etmelisiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, gibi imkânlar bulunmamaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 8 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 8 TL, motosiklet ve ATV 12 TL, otomobil 24 TL, minibüs 72 TL, midibüs 120 TL, otobüs 216 TL. Çadır konaklama 38 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarıana, Mustafa Münir Elgin Blv., 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: (0252) 413 69 96

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Günnücek (Marmaris Milli Parkı) Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

53. Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

55. Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı

Tabiat parkı Muğla-Marmaris İnbükü bölgesinde bulunan özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı hem kampçılık hem de günübirlik gezi ve piknikler için de tercih edilmektedir. Kendi çadırınızda kalacağınız gibi kiralama da yapabilirsiniz. Ücretli şekilde yaralanabileceğiniz kamp alanında banyo, çeşme, tuvalet, elektrik, büfe gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, Çadır ve karavan alanı, büfe, lokanta, kır lokantası, giriş kontrol noktası (güvenlik), soyunma kabini, çocuk oyun alanı, iskele ve bulaşık yıkama yeri gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 13 TL, otomobil 39 TL, minibüs 117- 195 TL, otobüs 390 TL. Çadır konaklama yeri 100 TL, karavan konaklama yeri 125 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü, Marmaris Datça Yolu No:5, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: (0312) 207 50 00- 0 545 467 02 21

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çubucak Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

54. Datça Aktur Orman Kamp Alanı (Aktur Kamping)

56. Datça Aktur Orman Kamp Alanı (Aktur Kamping)

Yeşilin ve mavinin uyumunun bir arada olduğu Muğla-Datça bölgesinde bulunan Datça Aktur Orman Kamp Alanı (Aktur Kamping), şehir merkezine 134 km uzaklıktadır. Datça Aktur Orman Kamp Alanı (Aktur Kamping) özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşabileceğiniz çadır, karavan ve bungalov evlerde konaklama imkânı bulunan bir mekândır. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran, alışveriş içinde de yakın çevrede market bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Datça Aktur Orman Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, Çadır ve karavan alanı, eczane, sağlık ocağı, postane, fırın, süpermarket, restoran, bar-disko, internet kafe, okuma salonu, otopark alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Mayıs dönemi karavan konaklama 50 TL, çadır konaklama 35 TL. Haziran – Temmuz – Ağustos – Eylül dönemi karavan konaklama 70-85 TL arası, çadır konaklama 50- 85 TL arası . Ekim dönemi karavan konaklama 50 TL, çadır konaklama 35 TL. 0-5 yaş arası ücretsiz, 6-11 yaş arası %50 indirimlidir.

İletişim Bilgileri

Adres: Emecik, 48900 Datça/Muğla

Telefon: (0252) 724 61 68

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Datça Aktur Orman Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

55. Akbük Karya Beach Kamping

58. Akbük Karya Beach Kamping

Muğla’nın kampçılık yapılabilecek en güzel ilçelerinden biri olan Menteşe bölgesinde bulunan Akbük Karya Beach Kamping alanı yaz aylarında denizin ve doğanın keyfini çıkarabileceğiniz mekânlardan biridir. Yeşilin, mavinin, sarı ve turuncu renklerin arasında bir güzellik sunan küçük Cennet olarak anılan kamp alanlarından biridir. Şehir merkezine 41 km uzaklıkta bulunan bu mekânda çadır, karavan ve çadır evleri konaklama imkânları vardır. Buralarda ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Kamp alanına özel araçlarınızla ya da kamp alanı yakınına kadar toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Akbük Karya Beach Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, internet, buzdolabı gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akbük Karya Beach Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, denize girilebilir alan, restoran, ateş ve mangal yakılabilir alan, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını gelmeden önce arayarak güncel fiyat ilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kıran, Unnamed Road, 48100 Menteşe/Muğla

Telefon: 0536 288 64 54

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Karya Beach Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

56. Akbük Diem Kamping, Muğla Kamp Alanları

59. Akbük Diem Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla kamp alanları çoğunlukla denizin ve doğanın bir arada olduğu tertemiz bir alana sahip olan bol oksijen ve güneş ihtiyacınızı karşılayan mekânlarla doludur. Bunlardan biri olan Akbük Diem Kamping alanı sakin, temiz, dümdüz bir denizi bulunan ağaç gölgesinde kamp kurabileceğiniz alanlardandır. Akbük Diem Kamping alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi olanaklar sunulmaktadır. Evcil hayvanlarınızın da sizinle bulunabileceği kamp alanını deneyimleyebilirsiniz.

Kamp olanakları: Akbük Diem Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, denize girilebilir alan, restoran, ateş ve mangal yakılabilir alan, buzdolabı, çamaşır makinesi gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarnıç, 48070 Menteşe/Muğla

Telefon: 0541 872 22 35

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Diem Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

57. Akbük Doğa Kamping

60. Akbük Doğa Kamping

Muğla-Ula ilçesinde Gökova Körfez’inde bulunan Akbük Doğa Kamping alanı, şehir merkezine 40 km uzaklıkta bir işletmedir. Burası aslında bir restoran olan alan doğaseverlere kamp alanı hizmeti de vermektedir. Akbük Doğa Kamping alanına özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında yararlanabileceğiniz tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, restoran gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Akbük Doğa Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, denize girilebilir alan, restoran, çadır ve karavan konaklama, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadır konaklama gecelik 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gökova Mahallesi, 48660 Ula/Muğla

Telefon: (0252) 529 10 10

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Doğa Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

58. Günlüklü Camping

61. Günlüklü Camping

Muğla-Fethiye kamp alanlarından Günlüklü Camping, Fethiye şehir merkezine 17 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanlarıdır. Sığla ağaçları arasında bulunan mekânda sincap, kaplumbağa, tavşan gibi hayvanlarla karşılayabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz. Alanda çadır ve apart konaklama imkânı da bulunmaktadır. Günlüklü Camping alanında banyo, tuvalet, çeşme, elektrik, buzdolabı, gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Günlüklü Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, denize girilebilir alan buzdolabı, ortak kullanım mutfak alanı, çadır ve apart konaklama, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını gelmeden önce arayarak güncel fiyat ilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yanıklar, Küçük Kargı Tabiat Parkı, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 633 63 62

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Günlüklü Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

59. Cennet Kamping, Muğla Kamp Alanları

62. Cennet Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan diğer bir kamp alanı da Cennet Kamping alanıdır. Muğla şehir merkezine 3 saatlik uzaklıkta Fethiye ilçe merkezine ise 25 km uzaklıkta bulunan kamp alanına tekne ve karayolu ile ulaşım vardır. Denize girip kampçılık yapabileceğiniz alanda tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Cennet Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, denize girilebilir alan, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti 60 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Karaağaç, Alınca Mevkii, Cennet Koyu Cd., 48340 Fethiye/Muğla

Telefon: 0544 352 87 55

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Cennet Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

60. George House Faralya Kamping

63. George House Faralya Kamping

Ücretli kamp alanlarından George House Faralya Kamping, Muğla-Fethiye bölgesinde dağ yamacına kurulu olan kamp alanıdır. Kamp alanı Ölüdeniz’e 11 km uzaklıkta bulunmaktadır. George House Faralya Kamping alanında çadır, apart ve bungalov ev konaklama imkânı vardır. Kamp alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar sunulmaktadır. Açık yüzme havuzu da bulunan alanı serinlemek için tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: George House Faralya Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, çamaşırhane, restoran, yüzme havuzu, klima ve ücretsiz çay ve kahve ikramı, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kahvaltı ve akşam yemeği dâhil çadır konaklama 115 TL, apart ev (4 kişilik) konaklama 300 TL, bungalov konaklama 170 TL, oda konaklama 250 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 642 11 02

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan George House Faralya Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

61. Evcan Kamping, Muğla Kamp Alanları

65. Evcan Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla- Marmaris’te bulunan Evcan Kamping alanı ilçe merkezine 22 km uzaklıkta bulunmaktadır. Denize yakın konumda, tertemiz havası ile çadır ve karavan kampçılığı yapılabilecek mekânda rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanı tuvalet, çeşme, alışveriş mekânlarına yakın konumda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Evcan Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, bulaşıkhane, çamaşırhane, büfe, yürüyüş parkurları, çadır ve karavan konaklama yerleri, denize girilebilir alan, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Kamp alanına yakın çevrede market bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama günlük kişi başı 150 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü Mahallesi altınkum sokak kerdime, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon:  0530 849 46 48-0543 562 29 84

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Evcan Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

62. Buena Vista Kamping

66. Buena Vista Kamping

Marmaris’in Bozburun mevkiinde bulunan Buena Vista Kamping, Muğla şehir merkezine 2 saatlik uzaklıkta olan kamp mekânlarından biridir. Çok fazla bilinmediği için sakin, sessiz bir mekân alan alanda çadır ve karavan konaklaması yapabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Buena Vista Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, yürüyüş parkurları, çadır ve karavan konaklama yerleri, denize girilebilir alan, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir:  Çadır konaklama 70 TL, karavan konaklama 150 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Bozburun, Marmaris/Muğla

Telefon:  0252 456 27 55 – 0506 688 54 48

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Buena Vista Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

63. Gökova Orman Kampı, Muğla Kamp Alanları

67. Gökova Orman Kampı, Muğla Kamp Alanları

Geniş, zengin kamp alanlarına sahip olan Muğla bölgesinde doğa içerisinde keyifle kampçılık yapabileceğiniz bir alan da Gökova Orman Kampı’dır. Kamp alanı şehir merkezine 30 km uzaklıkta, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Çam ağaçları ile çevrili olan kamp alanında çadırınızı kurup gölgelik alanlarda konaklayabilirsiniz. Gökova Orman Kampı alnında tuvalet, çeşme, piknik alanı, masalar ve yakın çevrede alışveriş için marketler bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Gökova Orman Kampı Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, çadır ve karavan konaklama yerleri, piknik alanları ve masaları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Yakın çevresinde market bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir:  Kamp alanına giriş ücreti 10 TL’dir. Çadır konaklama 120 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Akyaka/Ula /Muğla

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gökova Orman Kampı Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

64. Körmen Kamping

68. Körmen Kamping

Körmen Kamping alanı Muğla-Datça bölgesinde bulunan çadır ve bungalov evlerde konaklama imkânı bulunan kamp alandır. Kamp alanı Datça ilçe merkezine 10 km uzaklıkta bulunmaktadır. Ağaç gölgeliklerinde kurulu mangal alanları da bulunmaktadır. Körmen Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik olanakları vardır. Alanda küçük bir yüzme havuzu da vardır.

Kamp olanakları: Körmen Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, çadır ve karavan konaklama yerleri, piknik alanları ve masaları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Yakın çevresinde market bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir:  Çadır konaklama kişi başı 100 TL, Karavan konaklama 160 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İskele, Atatürk Cd. No:11, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0535 228 92 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Körmen Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

65. Ilıca Kamping, Muğla Kamp Alanları

69. Ilıca Kamping, Muğla Kamp Alanları

Datça bölgesi kamp alanlarından biri olan Ilıca Kamping alanı da özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz mekândır. Deniz kenarında bulunan kam alanında çadır ve karavan kampçılığı yapabilirsiniz. Ilıca Kamping etrafında gezip görebileceğiniz Taşlık Plajı, Tios Antik Kenti, Körmen Limanı gibi sembolik noktalar bulunmaktadır. Alanda tuvalet, çeşme imkânları vardır ama gıda ihtiyaçları için herhangi bir market büfe benzeri işletme olmadığı için hazırlıklı gelmelisiniz.

Kamp olanakları: Ilıca Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, yürüyüş parkurları, çadır ve karavan konaklama yerleri, piknik alanları ve masaları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.  

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 150 TL, sahil kısmında kamp 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İskele, Park Cd. No:18, 48900 Datça/Muğla

Telefon: (0252) 712 01 00

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ilıca Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

66. Zetaş Kamping

70. Zetaş Kamping

Muğla’nın en popüler ilçelerinden biri olan Bodrum’da bulunan Zetaş Kamping alanı özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz mekânlardan biridir. Kamp alanı Bodrum ilçe merkezine 4 km uzaklıktadır. Zetaş Kamping alanı çadır ve karavan kampçılığının yapıldığı tuvalet, çeşme, elektrik imkânı sunulan bir alandır.

Kamp olanakları: Zetaş Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz. 

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 100 TL, karavan yeri 40 TL, elektrik 30 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümbet, Ethem Kaptan Sk. No:9/A, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: (0252) 319 22 31

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Zetaş Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

67. Sultan Kamping, Muğla Kamp Alanları

71. Sultan Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Sultan Kamping, ilçe merkezine 1 saatlik uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Sultan Kamping alanında çadırlarda ve bungalov evlerde konaklama yapabilirsiniz. Tuvalet, banyo, çeşme, elektrik imkânları sunan kamp alanında tekne turları, yamaç paraşütü aktiviteleri de bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Sultan Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Deluxe bungalov tek kişi konaklama ücreti 500, 2 kişi 600 TL. Bungalov tek kişi konaklama ücreti 350 TL, 2 kişi 450 TL. Basic bungalov tek kişi konaklama ücreti 200 TL, 2 kişi 300 TL. Çadır konaklama ücreti 125 TL, kendi çadırıyla gelenler için 100 TL. Tesis 15 Nisan – 15 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt Koyu Kabak Mevkii No:43, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0505 857 32 71

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sultan Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

68. Yerdeniz Kamping

72. Yerdeniz Kamping

Muğla-Fethiye bölgesinde Faralya mevkiinde bulunan Yerdeniz Kamping, Kabak Koyu oldukça yakın yürüme mesafesinde olan kamp alanıdır. Özel araçlarınızla ve toplu taşım araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanında çadır ve bungalov ev konaklama imkânı sunulmaktadır. Doğa içerisinde, kuş sesleri eşliğinde sakin, sessiz bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Yerdeniz Kamping alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik imkânları ve balıkçılık,            kano aktiviteleri bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Yerdeniz Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, olta balıkçılığı, bisiklet ve kano gezileri, restoran, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanına gelmeden önce arayarak güncel fiyat ilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt Mah, Kabak Koyu Ölüdeniz-Faralya, 48340 Fethiye/Muğla

Telefon: 0534 706 60 31

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Yerdeniz Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

69. Ilgınlar Kamping, Muğla Kamp Alanları

73. Ilgınlar Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Bodrum’da bulunan Ilgınlar Kamping, ilçe merkezine 17 km uzaklıkta özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanlarından biridir. Çadır ve bungalov evlerde konaklama imkânı olan sakin, sessiz bir kamp alanıdır. Ilgınlar Kamping denizin kenarında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik imkânı bulunan mekânlardan biridir.

Kamp olanakları: Ilgınlar Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, üç öğün kahvaltı servisi (ücretli), restoran, denize girilebilir alan, şezlong, şemsiye, soyunma kabini, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. fiyatlar sezonluk olarak değiştirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yahşi, 48420 Ortakentyahşi/Bodrum/Muğla

Telefon: 0539 505 89 38

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ilgınlar Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

70. Rocasroja Kamping

74. Rocasroja Kamping

Rocasroja Kamping, Muğla-Fethiye bölgesinde Uzunyurt mevkiinde, ilçe merkezine 45 dakika mesafede olan kamp alanıdır. Alana özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. En güzel yürüyüş yollarından biri olan Likya Yolu üzerinde bulunmaktadır. Rocasroja Kamping alanında çadır ve bungalov evler, ayrıca bar ve restoranlarda bulunmaktadır. Ziyaretçilerin ihtiyaçları için tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi imkânlar vardır.

Kamp olanakları: Rocasroja Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, olta balıkçılığı, tekne turu, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti 50 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0549 749 57 48

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Rocasroja Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

71. Çatlak Kamping, Muğla Kamp Alanları

75. Çatlak Kamping, Muğla Kamp Alanları

Marmaris ilçe merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Çatlak Kamping, özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Denize sıfır konumda bulunan kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, denize girilebilir alan, şemsiye, şezlong gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Çatlak Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, çamaşırhane, denize girilebilir alan, şezlong, piknik masaları, büfe, restoran ve çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama alanı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Hisarönü, 48700 Marmaris/Muğla

Telefon: 0530 223 09 42

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çatlak Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

72. Kabak Shiva Kamping

76. Kabak Shiva Kamping

Fethiye’nin Uzunyurt mevkiinde bulunan Kabak Shiva Kamping, ilçe merkezine 32 km uzaklıkta bir kamp alanıdır. Konaklamak için alanda ahşap evler ve çadırlar bulunmaktadır. Ayrıca kamp alanında ziyaretçiler için tuvalet, çeşme, elektrik imkânları da sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Kabak Shiva Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 260 TL (iki kişi fiyatı ve yarım pansiyon), iki odalı ahşap ev konaklama 700 TL, standart oda konaklama 400 TL, deluxe oda konaklama 500 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabak Mah. No: 41 Faralya Köyü Muğla, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 642 10 50

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabak Shiva Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

73. Flamingo Kamping

77. Flamingo Kamping

Flamingo Kamping, Çalış Plajı yakınında Fethiye ilçesinde bulunan kamp alanıdır. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, açık büfe kahvaltı gibi olanaklar bulunmaktadır. Keyifli bir tatil geçirmek için Flamingo Kamping alanını tercih edebilirsiniz.

Kamp olanakları: Flamingo Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, 24 saat sıcak su, ateş yakılabilir alan, turlar, müzik aktiviteleri, plaj voleybolu, yaz sineması, ortak mutfak alanı, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama alanı kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Daphne Rezidans, Foça Mah. Köçek Mustafa Cad. 1425 sk., Karşısı, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0505 804 90 07

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Flamingo Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

74. Bodrum Masalı Kamping

78. Bodrum Masalı Kamping

Muğla-Bodrum bölgesinde ilçe merkezine 22 km uzaklıkta bulunan Bodrum Masalı Kamping, mandalina ağaçları arasında doğa ile iç içe olabileceğiniz kamp alanıdır. Kamp alanına toplu taşım araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Bodrum Masalı Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, buzdolabı, ocak gibi olanaklar bulunmaktadır. Konaklamak için kendi çadırınız ya da alandaki yataklı çadırları ve hostel odaları kullanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bodrum Masalı Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, ateş ve mangal yakılabilir alan, temiz su, lavabo, ocak, buzdolabı, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Pansiyon 1000 TL, kendi çadırıyla gelenler 150 TL, bungili 250 TL, karavan konaklama 350 TL, bungalov 800 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşlük, 1095. Sk. 2/2, 48970 Bodrum/Muğla

Telefon: 0538 295 10 20

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bodrum Masalı Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

75. Volo Kamping, Muğla Kamp Alanları

79. Volo Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Bodrum bölgesinde Gürece mevkiinde bulunan Volo Kamping, ilçe merkezine 13 km mesafededir. Kamp alanına toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Birçok imkânın bulunduğu kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, bisiklet ve su sporları aktiviteleri bulunmaktadır. Volo Kamping alanında villa, çadır, karavan konaklama imkânı vardır. Alanda kamp ateşi yakıp etrafında oturup keyifli bir sohbet ortamı oluşturabilirsiniz.

Kamp olanakları: Volo Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, internet, ateş ve mangal yakılabilir alan, bisiklet sürme alanı, spor aktiviteleri, kahvaltı servisi, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanın girmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Gürece, Cumhuriyet Cad. No:299, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: 0542 321 86 56

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Volo Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

76. Akbük Eses Kamping

80. Akbük Eses Kamping

Görkemli bir kamp alanı olan Akbük Eses Kamping, Muğla-Menteşe bölgesinde şehir merkezine 1 saatlik mesafede bir mekândır. Özel araçlarınızla ve toplu taşımalar ile ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanı sahile sıfır, eşsiz bir manzaraya sahiptir. Kamp alanında çadır ve bungalov ev konaklama imkânı bulunmaktadır. Tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, buzdolabı gibi olanakların sunulduğu Akbük Eses Kamping alanında keyifli bir kampçılık geçirebilirsiniz.

Kamp olanakları: Akbük Eses Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, buzdolabı, ortak kullanım mutfak alanı, denize girilebilir alan, soyunma kabinleri yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır. Kamp alanına yakın olan yerlerde gıda alışverişi için marketler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 80 TL, bungalov konaklama 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarnıç, 48070 Menteşe/Muğla

Telefon: 0535 697 19 40

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Eses Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

77. Sea Walley Bungalov Kamping

81. Sea Walley Bungalov Kamping

En güzel koylardan biri olan Kabak Koyu’nda bulunan Sea Walley Bungalov Kamping, bol oksijenin, tertemiz doğanın, yeşilin ve mavinin muhteşem uyumunun içerisinde kampçılık yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Sea Walley Bungalov Kamping alanında konaklayabileceğiniz 27 adet farklı tiplerde bungalov ev ve ağaç ev bulunmaktadır. Tuvalet, banyo, market, havuz, elektrik gibi imkânlarında olduğu kamp alanında her ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Sea Walley Bungalov Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, açık büfe kahvaltı, dinlenme alanları, denize girilebilir alan, havuz, market, çocuk oyun alanı, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanın girmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Faralya Mahallesi, Kabak Sokak Nr :45, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 642 12 36

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Sea Walley Bungalov Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

78. Akbük Serkan’ın Yeri Kamping

82. Akbük Serkan’ın Yeri Kamping

Muğla-Menteşe bölgesinde merkezi bir konumda bulunan Akbük Serkan’ın Yeri Kamping küçük bir tatil alanıdır. Kamp alanında çadır kampçılığının yanı sıra hostel tarzında konaklama imkânı da bulunmaktadır. Plaja da oldukça yakın bir konumda olan Akbük Serkan’ın Yeri Kamping alanında tuvalet, çeşme, elektrik, banyo gibi olanaklar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Akbük Serkan’ın Yeri Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve hostel konaklama yerleri, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır. Kamp alanına yakın market ve manav gibi yerler bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 100 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Kultak, 48220 Menteşe/Muğla

Telefon: 0554 318 00 59

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Akbük Serkan’ın Yeri Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

79. Bodrum Ecofarm Kamp Alanı

83. Bodrum Ecofarm Kamp Alanı

Muğla Bodrum bölgesinde bulunan Ecofarm Kamp Alanı, Turgutreis mevkiinde mandalina ağaçlarının kokusunda kamp yapabileceğiniz mekânlardan biridir. Bodrum ilçe merkezine 20 km uzaklıktaki tesiste çadır kampçılığının yanı sıra bungalov evlerde ve hostel kısmından faydalanabilirsiniz. Evcil hayvanlarının da bulunabileceği alanda yoga etkinlikleri, atölyeler, santranç oyunları gibi aktiviteler yapılmaktadır. Bodrum Ecofarm Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi imkânlar sunulmaktadır.

Kamp olanakları: Bodrum Ecofarm Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır, bungalov ve hostel konaklama yerleri, yoga, etkinlikler ve atölye çalışmaları, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mahallesi, Gümüşlük Cd. No:111, 48960 Turgutreis Belediyesi/Bodrum/Muğla

Telefon: 0536 229 46 74

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bodrum Ecofarm Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

80. Kabak Natural Life, Muğla Kamp Alanları

84. Kabak Natural Life, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesi kamp alanlarından Kabak Natural Life, ilçe merkezine 1 saatlik mesafede bulunan doğal bir alandır. Burada hem denizin ve doğanın keyfini çıkarabilir hem de tepelere tırmanışlar yapabilirsiniz. Konaklamak için çadırlarınızın yanı sıra bungalov evlerde bulunmaktadır. Kabak Natural Life kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kabak Natural Life Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve bungalov konaklama yerleri, sabah ve akşam yemek servisi, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını gitmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Kabak Koyu no40, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 642 11 85

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabak Natural Life Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

81. Caliente Bungalows

86. Caliente Bungalows

Kabak Koyu mevkiinde çok fazla ücretli ve ücretsiz kamp alanları bulunmaktadır. Bu mekânlardan biri de Caliente Bungalows alanıdır. Muğla-Fethiye bölgesindeki kamp alanı doğa içerisinde çadırınızla ya da bungalov evlerde konaklama yapabileceğiniz birçok imkânının sunulduğu alandır. Tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, bungalov evlerde klima, banyo, elektrik, internet gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Caliente Bungalows Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve bungalov konaklama yerleri, internet, klima, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti 60 TL, bungalov konaklama ücreti 150 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, kabak mevkii no 55, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0544 952 73 74

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Caliente Bungalows Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

82. Atlas Kamping, Muğla Kamp Alanları

87. Atlas Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Atlas Kamping alanı, Antik Likya yolu üzerinde bulunmaktadır. Kamp yapılabilecek geniş birçok düzlüklere sahip olan alanda bungalov evlerde konaklama imkânı bulunmaktadır. Atlas Kamping alanında tuvalet, banyo, çeşme, internet, bungalovlarda klima ve özel duş hizmeti vardır. Atlas Kamping alanında teknelere binerek Korsan Koyu, Cennet Koyu ve Kelebekler Koyu’na gidebilirsiniz.

Kamp olanakları: Atlas Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve bungalov konaklama yerleri, internet, yoga, meditasyon, pilates etkinlikleri, tekne turları, klima, yürüyüş parkurları gibi imkanlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Bungalov konaklama 200 TL (çift kişilik yatak), çadır konaklama 100 TL, kendi çadırıyla gelenler 90 TL. fiyatlar sezonluk olarak değiştirilmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, Unnamed Road, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0252) 642 10 11- (0252) 642 11 42

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Atlas Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

83. Kök Kamping, Muğla Kamp Alanları

88. Kök Kamping, Muğla Kamp Alanları

Muğla-Fethiye ilçesinde bulunan Kök Kamping, şehir merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ve özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz kamp alanıdır. Kamp alanı içinde tesisin kendisine ait havuzu da bulunmaktadır. Çadır ve bungalov evlerde konaklama imkânı sunulmaktadır. Kök Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kök Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve bungalov konaklama yerleri, internet, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, bungalov konaklama 130 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: faralya mah. kabak sok no: 41-a. Fethiye/Muğla

Telefon:  0530 946 87 67

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kök Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

84. Aşiyan Kamp Alanı

89. Aşiyan Kamp Alanı

Aşiyan Kamp Alanı, Kabak Koyu’na yürüme mesafesinde muhteşem bir manzaraya sahip olan doğa ile iç içe olan kamp alanıdır. Çadır kampçılığının yanı sıra bungalov evlerde de konaklayabilirsiniz. Aşiyan Kamp Alanına İlçe merkezinde kalkan toplu taşıma araçları ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sabah ve akşam kahvaltı servisi hizmeti vardır.

Kamp olanakları: Aşiyan Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çadır ve bungalov konaklama yerleri, internet, sabah ve akşam kahvaltı servisi hizmeti, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti 70 TL, bungalov konaklama ücreti 150 TL. Ev yemekleri 30 TL, köfte ve sucuk ekmek 15 TL ve tost 10 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, Kabak köyü, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon:  0537 375 91 41

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Aşiyan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

85. Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı

90. Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Ömer Eşen Tabiat Parkı içerisinde küçük göleti ve ağaçlık yeşil doğası ile oldukça ilgi çeken bir kamp alanıdır. Sakin, huzurlu, bol oksijenin olduğu kamp alanında konaklayabileceğiniz kır evleri hizmet vermektedir. Kamp alanı içinde kafeterya, restoran, tuvalet, çeşme gibi olanaklar sunulmaktadır. Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanına özel araçlarınızla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, büfe, restoran, kafeteryalar, kır lokantası, çay bahçesi, kamelyalar, sosyal tesis, orman köşkü, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Şahıs 9 TL, öğrenci 4 TL, bisiklet 9 TL, motosiklet 18 TL, otomobil 27 TL, minibüs 81 TL, midibüs 144 TL, otobüs 243 TL. 2 yataklı kır evi 405 TL, 4 yataklı kır evi 805 TL, 6 yataklı kır evi 1150 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: İnlice, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: (0312) 207 50 00

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Ömer Eşen Tabiat Parkı Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

86. Alpina Beach Kamping

91. Alpina Beach Kamping

Muğla-Menteşe bölgesinde denize sıfır konumda bulunan Alpina Beach Kamping alanı Akbük Koyunda bir alandır. Çadırlarınızda konaklayabileceğiniz alanda hostel de bulunmaktadır. Denize de yakın konumda olduğu için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Alpina Beach Kamping alanına özel araçlarınızla ve ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Tuvalet, çeşme, banyo, elektrik olanakları da bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Alpina Beach Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, soyunma kabinleri, şezlong, denize girilebilir alan, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır. Gıda ihtiyaçlarınızı kamp alanına gelmeden önce temin etmelisiniz.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama ücreti 40 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Sarnıç Mahallesi, Akbük Mevkii, No/45, Alpina Beach Camping, 48740 Menteşe/Muğla

Telefon: 0532 450 16 69

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Alpina Beach Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

87. Iasos Peninsule Camping

92. Iasos Peninsule Camping

Muğla-Milas bölgesinde Kuyukışlacık mevkiinde bulunan Iasos Peninsule Camping, antik kente 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde kamp alanıdır. Yeşil doğa ve masmavi denizin arasında konumlanan kamp alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, internet, denize girilebilir alan bulunmaktadır. Çadır ve karavan konaklama imkânı bulunan kamp alanında restoran ve büfe de vardır.

Kamp olanakları: Iasos Peninsule Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, restoran, büfe, denize girilebilir alan, kahvaltı servisi, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Günübirlik plaja giriş 10 TL, çadır konaklama 25 TL, karavan konaklama 100 TL, taş ev (3 kişilik/sezon dışı) 200 TL, taş ev (3 kişilik/Yaz sezonu) 250 TL. Normal kahvaltı 20 TL, serpme kahvaltı 35 TL. Çadır konaklamalarında günlük elektrik tüketimi 15 TL. fiyatlar güncel değildir, sezonluk olarak değişmektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Milas Merkez, Milas, Muğla

Telefon: 0532 054 70 92

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Iasos Peninsule Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

88. Bağ Kamp Alanı

93. Bağ Kamp Alanı

Muğla-Fethiye bölgesinde bulunan Bağ Kamp Alanı, Kabak Koyu’ndaki kamp yerlerinden biridir. Yerli yabancı birçok turistin tercih ettiği kamp alanında çadır ve karavan kampçılığı yapılmaktadır. Kamp alanı içinde organik tarım yapılan sebze ve meyveler içerisinde taze taze tüketebileceğiniz ürünler yetiştirilmektedir. Bağ Kamp Alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet gibi olanaklar bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Bağ Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, ortak kullanım mutfak alanı, organik tarım yetiştirilmesi, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 120 TL, kendi çadırıyla gelenler 30 TL (kahvaltı ve akşam yemeği dâhil 90 TL). Bayram tatillerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Faralya Mahallesi kabak caddesi no:34, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0532 553 04 48

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bağ Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

89. Mandala Camping, Muğla Kamp Alanları

94. Mandala Camping, Muğla Kamp Alanları

Mandala Camping, Muğla-Fethiye kamp alanlarında çadır ve bungalov evlerin bulunduğu doğa harikası bir alandır. Mavinin ve yeşilin bir arada bulunduğu kamp alanında eğlenceli, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz. Kamp alanında ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılayabileceği tesisler, tuvalet, çeşme, banyo, elektrik gibi olanaklarda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Mandala Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, doğa sporları, atölye çalışmaları, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezona göre değişiklik gösterdiği için kamp alanını gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Faralya Mah. Kabak Sok. No:124, 48300 Fethiye/Muğla (Kabak Koyu)

Telefon: 0530 083 48 00

Sosyal Medya Sayfası: instagram

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Mandala Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

90. Kabak Manzara Camping

95. Kabak Manzara Camping

Kuş sesleri eşliğinde doğanın içerisinde kamp yapabileceğiniz mekânlardan biri olan Kabak Manzara Camping alanında çadır ve bungalov konaklama yapabilirsiniz. Kamp alanı Kabak Vadisi’ne yürüme mesafesindedir. Kabak Manzara Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, kafe gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanı Kabak Koyu’nda bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Kabak Manzara Camping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, restoran, kafe/bar, ortak kullanım mutfak alanı, çadır ve bungalov konaklama, yürüyüş parkurları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL, bungalov konaklama 160 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Uzunyurt, Kabak Sokak No: 41, 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0535 493 85 28- 0531 361 11 68

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Kabak Manzara Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

91. Türkbükü Çadır Kamping

96. Türkbükü Çadır Kamping

Muğla-Bodrum’da Türkbükü plajına 5 dakikalık yürüme mesafesinde olan Türkbükü Çadır Kamping,  şehir merkezine 118 km mesafede bulunmaktadır. Çadırınızla kamp kurabilir ya da alandan kiralayabilirsiniz. Sakin, kalabalık olmayan, henüz yeni bir işletme olduğu için keşfedilmemiş doğa alanlarından biridir. Ayrıca kamp alanı yakınında ücretli ve ücretsiz yararlanabileceğiniz başka plajlarda bulunmaktadır. Türkbükü Çadır Kamping alnında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, çamaşır ve bulaşık yıkama yerleri, bahçe alanı imkânları bulunmaktadır. Keyifli rahat bir kampçılık için uygun olan mekâna ulaşımı özel araçlarınızla ve Bodrum ilçe merkezinden kalkan toplu yaşıma araçları ile sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Türkbükü Çadır Kamping Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, yemek servisi, ortak kullanım mutfak ve çamaşırhane alanı, çadır konaklama, yürüyüş parkurları, otopark, plaj gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Ortalama fiyat 60 TL. fiyatlar güncel değildir.

İletişim Bilgileri

Adres: Göltürkbükü, 48400 Bodrum/Muğla

Telefon: 0532 244 27 96

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Türkbükü Çadır Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

92. Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı

97. Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı

Muğla-Bodrum bölgesinde mutlaka tercih edilebilecek kamp alanlarından biri olan Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı, denize sıfır, birçok olanağın sunulduğu mekânlardan biridir. Kamp alanı zemini oldukça taşlıdır. Bu durum sizi rahatsız edecek ise yanınızda yumuşak minder ya da matlar getirebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, elektrik, sıcak su, internet, büfe ve restoran gibi olanaklar var ve yürüme mesafesinde market, manav, tekel bayii gibi yerlerde bulunmaktadır. Rahat edebileceğiniz, kolay bir ulaşımı olan kamp alanında sakin keyifli bir kamp deneyimi yaşayabilirsiniz. Çınar Çadır Karavan Kamp Alanına özel araçlarınızla ya da Bodrum ilçe merkezinden kalkan toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kamp olanakları: Çınar Çadır Karavan Kamp Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, büfe ve restoran, otopark alanı ve mangal yakılabilir alan gibi imkânlar bulunmaktadır. Tesise yürüme mesafesinde market, bakkal, manav, tekel bayii yerleri de bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 50 TL. Güncel fiyat bilgisi için kamp alanını arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Bitez, 1306. Sk. No:10, 48470 Bodrum/Muğla

Telefon: 0535 033 49 74

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Çınar Çadır Karavan Kamp Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

93. Bungalow Bodrum

98. Bungalow Bodrum

Bodrum’un yeni açılan mekânlarından biri olan Bungalow Bodrum kamp alanı oldukça konforlu, otel rahatlığında bir tatil mekânıdır. Yerleşim yerlerinden uzakta düz ve geniş bir arazi üzerine kurulu, doğanın içinde muhteşem görüntüye sahip kamp alanı sizi büyüleyecektir. Alanda bulunan bungalov evler 2 ve tek kişilik olarak düzenlenmiş içerisinde banyo, tuvalet, klima, elektrik, internet imkânları da sunulmaktadır. Bungalow Bodrum alanı özel araçlarınızla eski Bodrum yolunu takip ederek ya da Yalıçiftlik-Mumcular yolunu takip ederek ulaşabilirler. Toplu taşım araçları ile gelenler ise Bodrum ilçe otogarında Yalıçiftlik ve Mumcular yönüne giden araçlar ile ulaşım sağlayabilirler.

Kamp olanakları: Bungalow Bodrum Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, klima, büfe ve restoran, çamaşırhane, otopark alanı bisiklet ve scooter kiralama, tekne gezi ve safari doğa turları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Konaklama ücretleri sezonluk olarak değişiklik gösterdiği için kamp alanını gelmeden önce arayarak güncel fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Adres: Yalı, Gerenkuyu Caddesi, 3638 Sk No: 120, 48401 Bodrum/Muğla

Telefon: 0532 370 82 33

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bungalow Bodrum Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

94. Pitos Bungalows

99. Pitos Bungalows

Muğla-Bodrum’da Gümüşlük mevkiinde bulunan Pitos Bungalows denizin, yemyeşil doğanın içinde keyifli konforlu bir tatil olanağı sunan mekânlardan biridir. Bodrum tatil ve kamp alanları açısından oldukça zengin bir bölgedir. Ülkemizin de en çok tercih edilen bölgelerinden biri olmasında doğası, bol seçeneklerinin bulunması etkili olmuştur. Burada tercih edilebilecek mekânlardan biri olan Pitos Bungalows alanında konaklamak için 4 farklı türde yapılmış bungalov evler bulunmaktadır. Bu evlerde konuklar için, tuvalet, çeşme, banyo, saç kurutma makinesi, klima gibi hizmetler sunulmaktadır. Rahatlık ve konforun bulunduğu mekânda güneşin doğuşu ve batışını izleyebilir, tertemiz bol oksijenli havada dinlenebilirsiniz. Plajı da bulunan kamp alanında soyunma kabinleri, şezlonglar, şemsiyeler ve duş kabinleri de bulunmaktadır. Pitos Bungalows alanı özel araçlarınızla ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kamp alanı Bodrum’a 20 km, Turgutreis’e 4 km ve Gümüşlük’e 2 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Kamp olanakları: Pitos Bungalows Alanında bulunan tesislerden ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, saç kurutma makinesi, klima, büfe ve restoran, plaj, şemsiye, şezlong, soyunma kabinleri, bahçe teras, çatı bahçesi, güvenlik görevlisi, kuru temizleme, su sporları, havaalanına servis, jet ski ve deniz kayağı kiralama, otopark alanı bisiklet kiralama, tekne gezi ve safari doğa turları gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Tek kişilik bungalov 120, iki kişilik 240, üç kişilik 300 ve 4 kişilik 360 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşlük Caddesi 14. sokak No 26 Kadıkalesi, 48960 Bodrum/Muğla

Telefon: 0533 723 94 37

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Pitos Bungalows Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

95. Özil Kamping

100. Özil Kamping

Muğla-Datça bölgesinde denize sıfır konumda bulunan Özil Kamping alanı, çadır ve karavan kampçılığı yapabileceğiniz kamp alanıdır. Kamp alanı Karaincir Plajına 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Özil Kamping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanında ortak mutfak alanı, buzdolabı ve bulaşık makinesi de bulunmaktadır. Ayrıca tesise yakın olan büfe ve süpermarkete de oldukça yakındır.

Kamp olanakları: Özil Kamping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, ortak kullanım mutfak alanı, buzdolabı ve bulaşık makinesi, çadır ve karavan konaklama, büfe ve süpermarket, yürüyüş parkurları, otopark gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama 70 TL, karavan konaklama 150 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Emecik, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0533 816 2648

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Özil Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

96. Gülbahar Pansiyon & Kamping

101. Gülbahar Pansiyon & Kamping

Datça kamp alanları listesinde bulunan Gülbahar Pansiyon & Kamping, Ovabükü Plajı’na yakın olan mekândır. Kamp alanında çadır konaklamanın yanı sıra pansiyon konaklama olanağı da bulunmaktadır. Gülbahar Pansiyon & Kamping alanında tuvalet, banyo, çeşme, elektrik, sıcak su, internet, ortak mutfak alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Tesislerde ücretli olarak sunulan kahvaltı, öğlen ve akşam yemeği servislerinden yararlanabilirsiniz.

Kamp olanakları: Gülbahar Pansiyon & Kamping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, ortak kullanımlı mutfak alanı ve buzdolabı, bahçe ve dinlenme yeri, mangal ve semaver yakılabilir alan, denize girilebilir alan, çadır ve pansiyon oda konaklama, otopark alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Kendi çadırıyla gelenler kişi başı 100 TL, çadır kiralama 150 TL, oda konaklama 200 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mesudiye, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0535 599 54 99- (0252) 728 00 79

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Gülbahar Pansiyon & Kamping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

97. EzgiM Camping, Muğla Kamp Alanları

102. EzgiM Camping, Muğla Kamp Alanları

Datça bölgesinde bulunan EzgiM Camping, Ovabükü ve Hayıtbükü plajları arasında doğa ile baş başa kalabileceğiniz birçok imkâna sahip olan kamp alanıdır. EzgiM Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, sıcak su, internet, ortak mutfak ve buzdolabı olanakları bulunmaktadır. Çadırlarınıza uzatmalı kablolar ile elektrik çekebiliyorsunuz. EzgiM Camping de badem ağaçlarının gölgesinde çadırınızı kurup dinlenebilir, sakin sessiz bir ortam kurabilirsiniz.

Kamp olanakları: EzgiM Camping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, ortak kullanımlı mutfak alanı ve buzdolabı, bahçe ve dinlenme yeri, mangal ve semaver yakılabilir alan, denize girilebilir alan, plaj, otopark alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 150 TL.

İletişim Bilgileri

Adres: Mesudiye Köyü no:187 ovabükü sok, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0539 658 13 88

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan EzgiM Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

98. Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama

103. Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama

Datça bölgesinde Knidos Antik Kenti yolu üzerinde bulunan Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama, özel araçlarınızla ulaşım sağlayabileceğiniz denizin ve doğanın bir arada olduğu kamp alanıdır. Kamp alanı etrafında herhangi bir yerleşim yeri bulunmamaktadır. Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, ortak mutfak alanı gibi olanaklar bulunmaktadır. Kamp alanında zeytin ağaçları altında çadırınızı kurup doğanın, temiz havanın, denizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kamp olanakları: Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, ortak kullanımlı mutfak alanı ve buzdolabı, bahçe ve dinlenme yeri, mangal ve semaver yakılabilir alan, denize girilebilir alan, plaj, otopark alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 60 TL, bungalov konaklama 150 TL. fiyatlar sezonluk olarak değişmekte, güncel değildir.

İletişim Bilgileri

Adres: Yazı, Köyü, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0505 225 51 90

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Bağlarözü Bungalov Kamp Konaklama Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

99. Base Camping, Muğla Kamp Alanları

104. Base Camping, Muğla Kamp Alanları

Base Camping Datça’nın Hızırşah köyünde ilçe merkezine 8 km uzaklıkta geniş bir alan sahip olan kamp alanıdır. Kamp alanında belirli kapasite üstünde alım yapılmadığı için kalabalık ya da birbirine çok yakın çadırlar bulunmamaktadır. Base Camping alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, ortak mutfak alanı gibi olanaklar sunulmaktadır. Doğa ile baş başa kalmak isteyenler için çok uygun bir alan olan Base Camping, konforlu şekilde yapılmış alandır.

Kamp olanakları: Base Camping Alanında bulunan restorandan ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ya da kamp alanına gelmeden önce tüm ihtiyaçlarınızı temin edebilirsiniz. Kamp alanında tuvalet, çeşme, banyo, elektrik, internet, sıcak su, ortak kullanımlı mutfak alanı ve buzdolabı, bahçe ve dinlenme yeri, mangal ve semaver yakılabilir alan, otopark alanı gibi imkânlar bulunmaktadır.

Kamp ücreti şu şekildedir: Çadır konaklama kişi başı 70 TL. Fiyatlar sezonluk olarak değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Adres: Hızırşah, 48900 Datça/Muğla

Telefon: 0505 901 42 58- 0505 434 76 76

Ulaşım

Bulunduğunuz Konumdan Base Camping Alanı’na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Mardin Kamp Alanları hakkında daha fazla bilgi edinebilmek için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*