Kemer Yemek Yerleri, Kemer Restoranları

Kemer Yemek Yerleri, Kemer Restoranları, Kemer, Akdeniz bölgesinde Antalya ilinin bir ilçesidir. Kemer’e kentin her farklı bölgesinden erişim sağlamak mümkündür. Ülkemizin en yoğun ilgi gören tatil yerlerinden hem de kalabalık şehirlerinden biridir. Bunun yanı sıra tarihi ve kültürel birçok zenginliğinde odağında yer almaktadır. Antalya ilinin Kemer ilçesinde meşhur yöresel yemeklerin ve dünya mutfağından birçok lezzetin sunulduğu beğenilen mekânlar vardır. Kemer’de farklı birçok yemek mekânı bulunmaktadır. Bu yazımızda sizin için en iyi yemek mekânlarını derledik. Farklı restoranlar listelenmiştir. Kemer’de ne yenir?

Kemer’de Bulunan En İyi 8 Yemek Yeri

1.PASA KEBAP KEMER

PASA KEBAP KEMER

Antalya-Kemer bölgesinde bulunan PASA KEBAP KEMER, nezih, ferah, temiz bir mekân ve yemekleri de bir o kadar lezzetli olan işletmelerden biridir. Menüsü zengindir, yöresel ve farklı yemekler sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir ve çalışanlar da ilgili. 

İletişim

Adres: Merkez, Atatürk Cad. No:36, 07990 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 29 13

Bulunduğunuz Konumdan PASA KEBAP KEMER‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

2. Captain Pirate Restaurant Bar

Captain Pirate Restaurant Bar

Antalya-Kemer bölgesinde 2007 yılından bu yana hizmet veren Captain Pirate Restaurant Bar, lezzetli ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Mekân oldukça otantik, eğlenceli bir yerdir. Daha çok içki tüketmek isteyen kişilerce tercih edilmektedir. Nezih, sakin, sessiz, çeşitli menülerin sunulduğu lezzetli yemeklerin yapıldığı bir işletmedir.

İletişim

Adres: Merkez Mahallesi No 36, Münir Özkul Liman Cd., 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 37 30

Bulunduğunuz Konumdan Captain Pirate Restaurant Bar‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

3. CASA LA LUNA

CASA LA LUNA

Antalya-Kemer bölgesinde bulunan CASA LA LUNA birbirinden lezzetli incecik hamuru ile pizzaların, et ve tavuk yemeklerinin yapıldığı, her damak zevkine uygun lezzetlerin sunulduğu işletmelerden biridir. Mekan temizlik konusunda da iyi hijyen kurallarına uygun, nezih, şık, ikramları güzel ve doyurucu yemekleri de aynı şekilde. Hoş bir dizaynı var ve sizi rahatsız etmeyen bir müzik çalıyor.

İletişim

Adres: Merkez, Atatürk Cd. 19/a, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 33 11

Bulunduğunuz Konumdan CASA LA LUNA‘ya Ulaşmak İçin Tıklayınız.

4. Monte Kemer Restaurant

Monte Kemer Restaurant

Antalya-Kemer’de hizmet veren enfes lezzetlerin sunulduğu bir işletme olan Monte Kemer Restaurant, hem kendi yöresel yemekleri hem de farklı yöresel yemekleri sunmaktadır. Mekânın özellikle en sevilen yemeği olan Boşnak köftesi mutlaka yolunuz düşerse deneyimlemeniz gereken bir lezzettir. Kemer bölgesine göre fiyatlar uygun sayılabilir. İşletme oldukça temiz, bakımlı, çalışanlar ilgili, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti önemlidir.

İletişim

Adres: Merkez, 125. Sk. No: 58, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 45 77

Bulunduğunuz Konumdan Monte Kemer Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

5. Kemer Pide

Kemer Pide

Antalya-Kemer ilçesinde hizmet veren Kemer Pide, bölgenin en lezzetli pidelerinin pişirilip sunulduğu işletmelerden biridir. Burada sadece pide değil yöresel birçok ev yemeği, et çeşitleri de yapılıp sunulmaktadır. Mekanda temizlik ve hijyen kurallarına uyulmaktadır. Çalışanlar ilgili, ortam nezihtir. Fiyatları ortalama sayılabilir.

İletişim

Adres: Yeni, 489. Sk. No:2/40, 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 814 42 95

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Kemer Pide‘ye Ulaşmak İçin Tıklayınız.

6. Dakapo Beach Club Kemer

Dakapo Beach Club Kemer

Antalya-Kemer bölgesinde hizmet veren, tatile gelen ziyaretçilerin ve yöre halkının yoğun olarak ilgi gösterip, beğendiği işletmelerden biri olan Dakapo Beach Club Kemer, lezzetli doyurucu lezzetlerin sunulduğu mekânlardan biridir. Denizin yanında, ferah, temiz, nezih bir mekândır. Menü çeşitli lezzetlerin sunulduğu, doyurucu içeriği ile mekânın ferahlığıyla deneyimleyebileceğiniz yemek yerlerinden biridir.

İletişim

Adres: Merkez Mah Yali Caddesi Ayisi Parki Içi Dakapo KEMER-ANTALYA, 07980 KEMER/Antalya

Telefon: 0533 658 20 00

Sosyal Medya Sayfası: facebook 

Bulunduğunuz Konumdan Dakapo Beach Club Kemer‘e Ulaşmak İçin Tıklayınız.

7. ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)

 ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)

Antalya-Kemer’de bulunan ASPAVA KEBAPCISI, birbirinden lezzetli kebapların, sıcacık çeşit çeşit pidelerin, yöresel yemeklerin yapıldığı işletmelerden biridir. İşletme hem yöre halkı hem de tatil için gelen birçok ziyaretçinin ilgisini çekmektedir. Mekanın temizliği ve hijyen şartları uygun, yemekleri lezzetli, ikramları doyurucu, çalışanları ilgili, servis hızlıdır.

İletişim

Adres: Çamyuva, Atatürk Cd., 07980 Kemer/Antalya

Telefon: (0242) 824 56 07

Bulunduğunuz Konumdan ASPAVA KEBAPCISI (Çamyuva)‘na Ulaşmak İçin Tıklayınız.

8. Yarıkpınar Meydan Restaurant

Yarıkpınar Meydan Restaurant

Antalya’da dere kenarında huzurlu, sakin, ferah bir yemek keyfi için uygun olan yemek yerlerinden biri olan Yarıkpınar Meydan Restaurant, ailelerin, arkadaş gruplarının rahatlıkla tercih edebileceği bir mekândır. Derede ördek, kaz, balık gibi doğal yaşamı gözlemleyebilirsiniz. Nezih bir ortamı bulunan Yarıkpınar Meydan Restaurant, hem kahvaltı hem de akşam yemekleri için tercih edebileceğiniz bir mekândır. Ürünleri taze, doğal, lezzetlidir.

İletişim

Adres: Üzeri Yarıkpınar Mevkii, Kumluca Kemer Yolu, 07995 Kemer/Antalya

Telefon: 0532 253 13 24

Sosyal Medya Sayfası: facebook

Bulunduğunuz Konumdan Yarıkpınar Meydan Restaurant‘a Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Antalya Yemek Yerleri yazımızı okumak için tıklayınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*